Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért nem lehet a hállószobába...

Miért nem lehet a hállószobában tükör?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 15:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nálunk nincs, engem sztem zavarna is.

egyébként sem vagyok tükörmániás. ugyanígy tv sincs a hálóban.

2011. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar,akkor lehet. Bár tényleg mondják, hogy nem alszik tőle nyugodtan az ember...én nem szeretem a tükröket,nekem nincs is a hálóban, de aludtam már olyan helyen ahol az ágy mellett végig tükrös szekrény volt,és engem tényleg zavart.
2011. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nem babona! Elszivja az energiad ezt mondjak, nalunk a parom hitt benne nem is volt soha a haloban tukrunk viszont surun jarunk vendegsegbe valakihez akinel a vendegszobaban van egy tukor, ami nem kicsi es reggel mindig nagyon faradtan kelunk, mint aki semmit nem aludt...pedig mashol nincsenek alvas gondjaink.
2011. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
állítólag azért is nem jó a tülör a hálószobában, főleg ott, ahol látja is magát az ember, mert félálomban megijedhetünk pl. saját magunktól is, akkor amikor az ember nincsen totál magánál, mert alszik is meg nem is....:-)))
2011. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!