Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dekorálnátok ki egy...

Hogyan dekorálnátok ki egy olyan szobát, amelynek a stílusa NEW YORK-s?

Figyelt kérdés

Érthetőbben, milyen dekorációs kellékeket, berendezéseket tennétek egy ilyesfajta szobába?

Lehet hogy fura ötlet, de meg szeretném valósítani! :D


2011. márc. 14. 20:08
1 2
 1/14 valakiakitnemismersz válasza:
100%
fesd fel a szabadság szobrot a falra xD.
2011. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na ez tetszik:D de komolyan:)
2011. márc. 14. 20:27
 3/14 valakiakitnemismersz válasza:
72%
zseni vagyok. xd
2011. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Modern legyen!!!
2011. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerez egy deszkát ( nem legyen szépen megmunkált menőbb az ha durva fából van) Fehér festékkel írd rá lazán, hogy New York! Ja és a deszka nyíl alakú legyen! Theted az ajtóhoz is vagy pedig kiszámítod, hogy kb. merre van new york és és úgy állítod be a nyilat, hogy arra mutasson. Szerezz be egy USA zászlót és akazd fel a falra. Ha leírod, hogy milyen színű a fal a padló akkor többet is tudnék írni! Ha meg tudsz rajzolni szerintem mehet az a szabi szobor a falra :)!
2011. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen poszter tapéta megérné [link]

Nem túl olcsó de tartós (természetképesben volt ilyen az egyi szobánk falán sokáig) szerintem ezzel lehetne jó hatást elérni. Nézhetsz tapéta- és festékboltban, barkácsáruházban is ilyet.

2011. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, ezek marhajó ötletek!:DD

1. Zöld színű és sima barna parketta, nagyon tetszett a deszkás megoldás, megpróbálom kivitelezni:DD

2. A tapétára én is gondoltam, és köszi, hogy elküldted a képet, Én vmi olyasmire gondoltam, hogy saját kép alapján felnagyítani és azt a falra tapétaként felragasztani, csak nem tudom, hogy vállalnak-e ilyet valahol:S

2011. márc. 15. 16:56
 8/14 anonim válasza:

Deszkás leányzó:


Hát menő szinű a szobád és mivel zöld azt is megcsinálhatod, hogy a szabi szobornak csak a körvonalát rajzolod meg. Azt meg tudod oldani (gondolom) úgy is, hogy kinyomtatsz egy szabi szobor képet és késsel vagy vmi éles cuccal belevágsz a papirba a körvonalak mentén ( ezt most nem mondtam el érthetően de remélem megérteted) majd föl ragasztod a falra és fekete festéksprayt ráfújsz a papirra. És akkor biztos menő lesz!

2011. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
elnézést hülyeséget mondtam ha nem lenne zöld színű a fal akkor is megtudnád csinálni!
2011. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ha New York, akkor nem maradhat ki a Rockefeller center sem. Nem ahogy most kinéz, hanem mikor még építették. Ez a kép nagyon híres, nem tudom, hogy azon a honlapom meg lehet-e rendelni/venni ezt a képet.

Íme: [link]


Sok sikert a szoba megvalósításához. A táblás megoldás nagyon király! :)

2011. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!