Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fel szeretném újítani a...

Fel szeretném újítani a konyhabútorom, sajnos nincs pénzem újra, és arra gondoltam, hogy veszek öntapados tapétát, és azzal ragasztom be az ajtókat stb. Jó ötlet megoldható?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

persze, h megoldható. ès ha ügyes vagy, még szépre is sikerül! Vegyél rá uj fogantyukat, az párszáz Ft, és avval is tudod javitani a kinezetet.

De ha nagyon el vannak rohadva az ajtok, és a zsanérok, akkor lehet béna lesz :(

2011. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira nincs rossz állapotban,az alja van picit rohadva,de az belűl a falnál van.Jó rajta minden 10 éves.Köszönöm a válaszod.
2011. márc. 15. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható, csakhogy nem mindegy, milyen tapétát veszel rá. Mindenképp olyan kell, ami jól bírja a vizet és mosható. Viszont ezek elég drágák, szóval nézz körül alaposan, mert lehet, hogy olcsóbban jössz ki, ha barkácsáruházban veszel új ajtókat.
2011. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha öntapadós tapétával akarod befedni, vizezd be a bútorlapot előtte, úgy nem lesz hólyagos állítólag.
2011. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
... ha viszont festeni akarod, jelentkezz be a www.trilak.hu oldalra, ott kattints a termékeink címre, azon belül pedig a csináld magad-ra. Azt pörrgesd végig, és az utolsó kép arról szól, hogy hogyan, és mivel kell lefesteni a konyhabútort. / az előző voltam /
2011. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vizes dolog működik az öntapadós fólia fölragasztásában, de azt is hozzá kell írni ilyenkor, hogy maradéktalanul ki kell a levegőt é s a vízet nyomni alóla spéci eszközzel. Egy csöpp mosogatószert is kehet a vízbe tenni.

De a konyhaszekrény ajtónál ez mégsem működik, főleg ahol a funér sérült. Ott a pozdorja ha megszívja magát, márpedig megszívja, akkor ott nem tapad az öntapi, ki is domborodik a síkból, ronda lesz, idővel fölpöndörödik. Csak sérülésmentes, zsírtalanított felületen tartós a fólia. 2-3 évnél tovább nem tart, a sokat használt területeken pedig addig sem

2011. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is öntapadós fóliával borítottam a panelból hozott szekrényeket,10 évvel ezelőtt. Sűrűn mosom le őket,és még mindig tökéletes. Nem vizeztem alatta a szekrényt,csak felragasztás előtt tisztára mostam,zsírtalanítottam.
2011. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!