Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tudnék sminkcucc, apróság...

Hogy tudnék sminkcucc, apróságok stb tárolónak dobozokat házilag barkácsolni?

Figyelt kérdés

lehetőleg olyasmit szeretnék amit fel lehet osztani rekeszekre, és szépen dekorálható

olcsóbb alapanyagokból lehetőleg..


2011. márc. 19. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Például én csináltam cipős dobozból díszdobozt. Színes csomagolópapírral befedtem. Sok apróság elfér benne és jól mutat a könyvespolc alján.

Kisebb dobozokat is csomagolhatsz így, és akár rekeszeket is építhetsz bele, ha belülről is kibéleled még ékszereknek sminkcuccoknak is jó.

2011. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előveszel egy cipősdobozt pl (ezek is ugye többféle méretben vannak, válassz olyat, ami neked megfelel!). Kívülről úgy dekorálod, ahogy csak szeretnéd: bevonhatod mintás csomagolópapírral, vagy fesd le több rétegben (hogy ne üssön át az eredeti mintája), és utána dekupázsolhatod, ragassz rá vmit, stb.

A rekeszeket pedig erősebb kartonpapírból tudod megoldani.

Ennél olcsóbb megoldás nem nagyon van.

2011. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hello!

köszönöm a válaszokat :)

kicsit drágább is lehet akár az alapanyag..

2011. márc. 19. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Különböző méretben kaphatsz karton dobozokat is pl. vmelyik kreatív hobby üzletben (a katalógusukból a vonatkozó oldalakat linkeltem be, ha nagyítani akarod, csak rá kell kattintani), de ugyanitt lehet fából is különböző dobozokat kapni, kifejezetten ékszeres is van, csak nyilván az drágább.

2011. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én kreatív boltokban szoktam venni karton dobozt, amit neked kell összeragasztani, még olcsóbb, aztán festékkel vagy szalvétatechnikával dekorálom. nagyobb dolgoknak meg a cipősdobozok váltak be!
2011. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cipős dobozt szépen lefested, belülre meg műanyag fültisztítós dobozokat tehetsz (nyilván akkora cipősdoboz kell, amibe pont belefér), és így meg is vannak oldva a rekeszek.
2011. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!