Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű kiegészítőket...

Milyen színű kiegészítőket vegyek a nappaliba?

Figyelt kérdés

Most vettünk egy házat és próbáljuk otthonossá varázsolni.

Eljutottunk odáig hogy van szőnyeg ami almazöld , fekete sarokülő, a szőnyegtől egy picit sötétebb zöld sötétítő és a fal napsárga színű. Ezekhez a szinekhez mi illik. Pl milyen színű butorokat vegyünk , milyen színű függönyt és a falakat mivel lehetne feldobni mert most nekem olyan csupasz. Sehol egy kép stb semmi csak egy csupasz fal.

A nappali és a konyha között pedig egy pultos rész van oda milyen kiegészítőt lehet rakni ami feldobja a lakást?


2011. ápr. 3. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem a nyír hatású bútor jól mutat, mert fiatalos, világos, és nem hat zsúfoltnak a lakás.

ilyesmi: [link]


képekből olyat tegyél ki, ami neked tetszik. én pl nagyon szeretem a tájképeket.


a pultos részre javaslom a króm gyümölcskosarat, bele pár narancs, banán, alma.

2011. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ, mennyit szeretnétek megváltoztatni. Ha a falak színe pl marad napsárga, ahhoz szépek a mediterrán színek és a kovácsoltvas. Ha ez nem tetszik, a fekete sarokülőhöz jó lehet a sima fehér, de akkor a két színt hagyd folyamatos kontrasztban, hogy elegáns hatást érj el. A zöldhöz mehet a fekete, de pl. a sötétzöldhöz nem, csak a limehoz. Ha friss, fiatalos belső térre vágytok, jók a fehér-narancs-lime-citrom színek, amik szép citrusosak.
2011. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!