Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen falszint és laminált...

Milyen falszint és laminált parketta szint válasszak meggypiros ülőgarnitúrához?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne így gondolkodj. mert az ülögarníturát lehet 2 év mulva kidobod aztán ott marad a lamináltad.

habár szerintem ha világos vagy sötét barna laminált is megy a piros hoz.

a falszint is a többi bútorhoz is nézni kell.

2011. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha rám hallgatsz, akkor világosat, hiszen az egész szobát világosítja. ezen belül egy halom minta van, ami megtetszik, azt vedd meg.


tapasztalataim szerint a sötéten jobban látszik a por.

2011. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általánosságban azt tanácsolnám, hogy nagyon világos padlót ne válassz, mert túl jellegtelen. Tölgy szín és hasonlók az ideális sztem. Nekem tetszik az antikolt is, az menne a meggypiroshoz, együtt olyan úriszalon-hatást adnának. Ezt lehetne fokozni csíkos, vagy bourbon-mintás tapétával. De ez csak agy ötlet....
2011. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A meggypiroshoz nagyon jól megy a dióbarna padló. A kosz mindegyiken meglátszik, takarítani mindegyiket kell ez a titok. És szerintem ne legyen egyforma minden falad. Az egyikre mindenképp valami világos tapétát tennék klassz mintával, mert ha csak egyszínű világos az összes falad akkor is elég jellegtelen lesz. A többi falat tört fehérre festeném, amit egy ici-pici barnával törnék meg és olyan "szafari" színe lenne, ami hasonlít a fakó homokhoz. Nagyon sok lehetőség van. A sötét parketta padló hálásabb és elegánsabb, később pedig nem látszik az összeillesztéseknél a sötét kosz amit beletaposunk stb..
2011. ápr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a piros kanapé extra és modern, én nagyon világos falszínt tennék fel, és piros kiegészítőket, akár piros keretes képet :) NEkem ez a parkettaszín tetszik hozzá, de amit belinkeltem ott még több piros kanapés kép van :)

[link]

2011. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!