Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A gyerekszobába mesefigurákat...

A gyerekszobába mesefigurákat rajzoltam a falra. Mivel kellene kifesteni a figurákat hogy szépek legyenek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Falfesték színezéséhez való pasztákkal, szerintem az a legjobb.
2011. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
láttam már több helyen is falfestést az olyan szép volt,élethü,fekete konturral
2011. ápr. 25. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
ÉN TEMPERÁT HASZNÁLTAM.NAGYON SZÉP ÉLÉNK SZÍNEK LETTEK!
2011. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tinker Bell ***** válasza:
Igen. A temperát akartam én is javasolni, csak kevésbé hangosan! :)
2011. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a temperával az a baj hogy nehezen kezelhető, és nem vízálló, a színezőpasztáknak meg kicsi a színválasztéka.

hobbiboltban lehet venni kis tégelyes akrilfestéket, kb 300 ft színenként, van csőrös kinyomós is, ami nagyon jó kontúrozáshoz. vizes alapú, így akár hígítani is tudod, meg könnyen kimosható az ecsetből, száradás után viszont valamelyest vízálló. Én vászonra, dobozokra, mindenre ezzel festek, falra is tökéletes lesz szerintem.

2011. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Trilak Aquakolor szinezôpaszta + fehérnek diszperzit. Kikeverhetsz belôle bármit pl. tejfölös-poharakban színenként. Szerintem szép, élénk színe van, van amit 15 éve festettem vele a falamra és még mindig élénkek, és nagyjából mosható is.

Kisebb felületre jó az akril, de drágább és egy kicsit domborúbb-fényesebb lesz, mint a fal. Illetve az akril világos színei jobban fedik sötét színeket is, és lehet vele vastagon is festeni-javítani.


Ahová nem kerül kontúr, ne legyen ceruza-vonal, radírozd le, mert átlátszhat. Amelyik színbôl sokat fogsz használni, keverj ki elôre nagyobb adagot. Elôszôr fesd ki a mintát óvatosan, utána jöhetnek rá vékony ecsettel a fekete kontúrok. Száradás után a fehérrel kevert színek világosabbak lesznek.

2011. ápr. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14:50es vagyok.Bocsi,h.csupa nagybetüvel írtam de elnyomtam valamit nem tudtam,h.kell visszaállítani és nem vagyok számítógép guru!
2011. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azért nem ajánlanám a hobbiboltban kapható akrilfestékeket, mert elsősorban nagy felületre festeni vele őrülten drága mulatság. A másik, hogy én is festettem vele falra, viszont sztem nem a legjobb.. Nem tudok vele elérni olyan fedést, amilyet szeretnék...

Mindenképp falfestéket ajánlanék..

2011. máj. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

én zsirkretával festettem ki

elég jó lett

2011. máj. 5. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!