Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Semleges szint mondanátok...

Semleges szint mondanátok gyerekszobába . Két gyerekem van egy fiu és egy lány. Közös szobába vannak, mig kicsik . Festeni szertnénk a szobájukat, de nem tudom milyen szint válasszak:eddig sárga volt? Most milyen legyen a szine?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 19:37
1 2
 1/11 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Zöld.
2011. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
78%

hát ez sok dologtól függ:

-hány évesek a gyerekek

-milyen stílusú a szoba (bútorok,lámpa,stb)

-ha nincs adott stílusa a szobának akkor a kedvenc színük,amit szeretnének nézni egész nap)

-és a szoba mérete is nagyon fontos: ha kicsi a szoba,akkor világosabb éri meg,mert az tágítja, ha nagy a szoba akkor sötétebb,mert az kuckósítja...

( nálunk nemrég volt festés 8 szobában;D)

2011. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
78%
ja a stilust ugy értettem hogy ha pl tengerparti cuccok vannak akkor kék,fehér,ha mediterrán,kovácsoltvas stb,akkor narancs,pirosas,sárgás, ha fa bútorok,teli növényekkel,akkor zöld, ha hippys,szines,akkor tökmind1:D
2011. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 fal narancs, 2 zöld. szerintem vidám hangulata van, és illik fiúhoz, lányhoz is.
2011. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne a gyerekek neméhez válaszd a falszínt, hanem a szoba berendezésének stílusához, színéhez! Látatlanban elég nehéz színt javasolni. Mondhatják itt neked a narancssárgát, ha például piros a bútor, elég ízléstelen lesz a végeredmény.
2011. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a fehérre szavaznék. És adnék nekik krétákat, hogy dekorálják ki, ahogy szeretnék. Mi így csináltuk, mikor kicsik voltunk, képeken visszanézve elég borzasztó látvány volt, de imádtuk!
2011. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A butorok és az ágy szine natur fenyő.Valami egyszerüt,de mégis vidámat képzelek el.További tippek...Egy nőnekmindig nehéz dönteni,még ilyen kérdésekben is:)
2011. okt. 26. 16:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Amit a legjobban lehet tisztítani,az a fehér szín.Hamar ki tudod javítani,ha valami folt keletkezik rajta!Egy színes falnál már nehezebb ügyesnek lenni javításkor...

Egyéb bútorral,textilekkel úgyis fel lehet dobni szuperül a szobát,ha csak fehér a fal.Plusz a fehér fal nagyítja is a teret!

Vagy pedig nagyon világos krém szín.Ezek a tippjeim.Jó festést!

2011. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Világos mogyoróhéj színt választanám, és különböző színes karikákkal, pöttyökkel, hasonlókkal élénkíteném.
2011. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fehér a legjobb választás.Hogy ne legyen olyan egyhangú dekorálhatod különböző falmatricával.Ezekből hatalmas a választék,vannak nagyon szép gyerekszobába való matricák is.Nem tudom,hogy milyen elosztásban vannak a bútorok,de mondjuk úgy is meg lehet oldani,hogy egyik sarkot lányosra,másikat fiúsra csináljátok.
2011. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!