Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet olyan tapétát venni...

Hol lehet olyan tapétát venni ami pl egy erdőt ábrázol és ilyen nagy mint az egész fal? (Naeg mi ennek a rendes neve? )

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Poszter.

Én is kíváncsi vagyok a válaszokra.

2011. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmikre gondolok

2011. máj. 4. 16:25
 3/8 anonim válasza:
Nekünk van ilyen a falon. Hát tudom ajánlani a Szombathelyi Kékcitrom bútorboltot, azt hiszem, ott megrendelésre lehet csináltatni, de előre szólok, nem biztos forrás, csak úgy emlékszem.
2011. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
soroksári bricostore-ba láttam múltkor sok ilyet
2011. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most olyan nyolcvanas évek hangulatom lett. Akkor minden 2. lakás falán volt ilyen poszter.


Kapni pl. itt lehet:

[link]


[link]


De kérdezd meg valamelyik közeli nagyobb tapétaboltban vagy írd be a Google-be, hogy fali poszter.

2011. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem rendeled meg a tapétakarnisnál? Én vásároltam már tőlük és most is van egy nyitott rendelésem. Nagyon rendes a tulaj csajszi, nagyon jó dolgokat árul és jóval kedvezőbb áron, mint normál üzletekben. Ha kérdésed van, szívesen segít.
2011. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fotótapétának hívják, hátha úgy jobban segít a google.
2011. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2011. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!