Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet antik hatású bútorok...

Hol lehet antik hatású bútorokat venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném felújítani a szobám és bolondulok a 30-50-es évek hangulatáért...

Érdekelne hogy hol tudnék klasszikus/antik hatású bútorokat vásárolni? Azért írtam hogy HATÁSÚ mert az igazi antik bútorokat nem tudnám megfizetni...

Van olyan cég aki kimondottan ilyesmivel foglalkozik, vagy marad a vadászat a régiség piacokon??


Ill. ha tudnátok linkelni olyan fotókat amin ilyen korabeli szobák láthatóak az nagyon jó lenne ihlet szerzés céljából!!! :)


22/F

Debrecen


2011. okt. 11. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:

A Geli bútor kifejezetten ezzel foglalkozik Bp-n.

www.gelibutor.hu

2011. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem jobban jársz a régiségpiacokkal, ez a bútorbolt is eszméletlen drága.

Ha van egy kis kézügyességed, akkor érdemes felújítandó bútort venni és felújítani. Ilyenekhez hihetetlenül olcsón hozzá tudsz jutni, mi pl. az étkezőgarnitúrát vettük így kemény 2 ezer Ft-ért. Aztán ráköltöttünk még úgy 5 ezret és melót (megragasztani, ahol elrepedt a fa, kicserélni a régi illesztéseket, és persze lecsiszolni, festeni), és tök jó lett. És hát körül lehet nézni a piacon, 7 ezerért komplett étkezőgarnitúrát sehol nem lehet kapni.

Amúgy ez a vateráról származik, érdemes ott körülnézni, sokszor raknak fel olyan holmikat, amik csak útban vannak, mélyen áron alul.

2011. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tesz-Vesz, Vatera, jofogas.hu
2011. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszönöm, akkor lehet hogy én is a felújítandó bútorokat fogom keresni! :)
2011. okt. 11. 12:23
 5/9 anonim válasza:

Lomtalanításkor is írtó jó cuccokat lehet találni ingyen.

Persze ezekre is költeni kell, de lecsiszolva, lefestve senki sem mondja meg végül, hogy honnét jött :)

2011. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már ha gyorsabb vagy, mint a kisebbség :) Nálunk mától van lomtalanítás, de már ott ólálkodnak a konténer körül.
2011. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ja, a kisebbseg :( Sajna. De egybkent toluk ís meg lehet venni amit oríznek, 1-2 ezresert.
2011. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát a lomtalanítást inkább kihagynám :D , de a vaterán már nézelődtem és tényleg nagyon szép bútorokat lehet venni elfogadható áron.
2011. okt. 12. 11:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit őriznek azok??? tán csak nem a közbiztonságot?
2011. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!