Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen magasra kell tenni a...

Milyen magasra kell tenni a felső konyhaszekrényt? Az alsóhoz képest számít vagy van egy konkrét ajánlott magasság? 164 cm magas vagyok, nem tudom, ez számít-e.

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mértem be, hogy az alsó polcát elérjem úgy, hogy majdnem egészen hátulra ér a kezem. Ahogy neked kényelmes, úgy rakasd.
2011. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálunk 150cm magasan van az alja. én mondjuk 175 magas vagyok, bár a felsőbb polcokat székkel érem el.

szerintem neked jobb lenne a 140cm-es magasság.

a legjobb, ha fogsz egy mérőszalagot, és odaképzeled a szekrényt.

2011. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az alső szekréytől 60 cm kell hagyni, ez a szabvány, erre köti be mindenki a dolgait a vilanyos a konneltorokat, a vizes a szerelvényeket, a szagelszívő kiállását stb. Ha alacsony vagy, akkor lejjebb kell hozni,mert nem éred el a felső polcot.

Ha 164 cm vagy akkor le kell hoznod 60 cm helyett 55-re de akár 50 cm-re is.

2011. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én 161cm magas vagyok, az alsó szekrény lapja a derekamnál van a felső alja meg 150cm magasan, vagyis kb az orromnál kezdődik a felső szekrény alja és egy kis pipiskedéssel elérem a felső polcon, ami belül van, meg a szekrény tetején lévő dolgokat is

de ha veszel egy kis műanyag sámlit, meg tudod oldani ezt a problémát

2011. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
építészhallgató vagyok, a konyha felső szekrényét 135 cm magasra tervezzük, és onnan 70-85 cm, vagy mehet a mennyezetig. ez persze egy tervezési érték számunkra, beruházó dönt mindenben :)
2011. máj. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!