Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sötét barna a padló, padlás...

Sötét barna a padló, padlás szoba tehát van olyan falam ami fa. Milyen színű legyen a falam?

Figyelt kérdés
szerintetek?? 15/L
2011. máj. 18. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Bézs, barack, pisztácia-zöld vagy valami világos és élénk szín legyen.
2011. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahw, imádom az ilyen szobákat.. Vagy valami élénk szín, vannak szép rózsaszínek, stb..(annak ellenére mondom, hogy gyűlölöm a rózsaszínt, de a ciklámennek vannak nagyon szép árnyalatai..), vagy valami szép pasztellszínt kéne választani. Szerintem inkább az utóbbi, mert 15 évesen változhat az ízlésed, és később utálni fogod, ha most melléfogsz. Én pl régen bele voltam zúgva a narancssárgába, mindent ilyen színesre akartam, zöld, kék, stb, most meg..:| Viszont a sötéthez a pasztell GYÖNYÖRŰ, szerintem mindenképp azokból válassz:)
2011. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!