Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van értelme matracot venni...

Van értelme matracot venni ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Adott egy albérleti szoba, benne egy elég nyikorgós-nyekergős egybeágy, viszont nem akarok sok pénzt költeni a dologra, úgy gondoltam hogy rátennék egy jó vastag matracot az ágyra, amivel egyrészt kényelmesebb lenne az egész, másrészt reményeim szerint megszüntetné az ágy nyikorgását, legalábbis nagy mértékben javítana a helyzeten, mivel nagy felületen eloszlatná a terhelést. ( 140x200 méretről beszélünk ) Ez persze csak az általam kigondolt elmélet. Aki ért hozzá, kérem erősítsen meg vagy cáfoljon meg ebben. Mindenképp fogok venni matracot, csak max kivágom ezt az ócska ágyat úgy ahogy van, csak nem akartam vele szenvedni lecipelgetni, hanem csak ráraknám a matracot, ez nagyon egyszerű megoldás lenne. Legalább egy 15-20 cm vastagra gondoltam. Előre is köszönöm a tanácsokat!

2018. márc. 8. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet, én egy méretre vágott OSB lapot tettem az ágyra,mert nagyon ki volt feküdve és arra tettem egy matracot. Tökéletesen működik.
2018. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez jó hír! :) Bár OSB lapot nem szándékoztam berakni, remélem anélkül is jó lesz. Na jah, hát erre az ágyra lehet azt mondani, hogy ki lett feküdve :D Már akkor elkezd nyikorogni, ha ránézek kb :D
2018. márc. 8. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Függ az ágy anyagától is. ha fa és nyikorog, akkor talán fog is. ha bútorlap, akkor talán megszűnik.

legrosszabb esetben az új matracot a földre téve is lehet aludni, egy ismerősöm így járt albérletről albérletre, hogy ne keljen ágyat cipelni. napközbe pár naponta feltámasztotta a matracot, hogy az alja ne fulladjon be .

2018. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A vége az lesz, ha minden kötél szakad, mert én ezt a nyikorgást nem hallgatom tovább, iszonyatosan idegesítő.... Csak ha megoldaná a problémát, akkor nem kéne a baromi nehéz és nagy ágyat kiműteni a szobából meg cipelgetni és remek lenne ezt megúszni, de max marad a földre matrac megoldás legrosszabb esetben. Akkor legalább több nyikorgást nem kell hallgatnom. :D
2018. márc. 8. 14:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segített a vastag matrac sem a problémán, ki kellett dobni az ágyat, így nyugodtság van, nincs több nyikorgás! :)
2018. márc. 19. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!