Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet olcsó ágyneműt...

Hol lehet olcsó ágyneműt kapni? Kínai piacon lehet kapni, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Most kb. 10 db-ra van szükségem, nem fontos a minőség inkább hogy minél kevesebb pénzből megússzam....
2011. jún. 2. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Piacokon érdemes ezt, olcsó és a minősége is elfogadható komolyan mondom jobb mint a bolti.
2011. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kell hogy egyforma legyen, turkálókban is lehet olcsón venni.
2011. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a turkálót javaslom.Kilós áron jó minőségűeket lehet beszerezni.
2011. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt ágyneműre gondoltál? Mikorra kellene? Szoktam varrni, ha gondolod írj privit, és megbeszélünk egy kedvező árat.
2011. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a 19,17-re szavaznék. Ő ráadásul biztosan tudja azt is, hogy a hozzávaló anyagot méterben hol tudod a legolcsóbban megvenni.
2011. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a felajánlást a varrásra,de 700-ért találtam és gondolom hogy ettől nem olcsóbb ha megvarratom. De azért köszönöm szépen!!
2011. jún. 5. 09:27
 7/8 anonim ***** válasza:
IKEA-ban vettem talán tavaly év vége felé 550.-ért zöld aprómintás ágyneműhuzatot! tökéletesen bevált!
2011. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok: persze takaró és párnahuzat is
2011. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!