Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagyon sötét a szobám mert...

Nagyon sötét a szobám mert keleti fekvésű. Mivel tudnám világosítani?

Figyelt kérdés
Teleraktam már tükrökkel, sokkal jobb a helyzet, de még így is sötét.
2011. jún. 9. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Napsárgára festett falakkal.
2011. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Égszínkék, vagy halványzöld festékkel. Világos parkettával és bútorokkal.
2011. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Akkor sokat javítana a helyzeten, ha nyáron átfesteném? Most terrakotta színű, őszintén szólva sokkot kaptam, amikor megláttam, hogy milyen lett. Narancssárgát szerettem volna, de nem ilyen erőset.

Meg a bútorom vajszínű-sötét barna. A fenyő bútor jó lenne helyette?

2011. jún. 9. 12:56
 4/16 A kérdező kommentje:

Ja, és köszi a válaszokat! :)

Nyáron amennyire csak lehet, szeretném otthonossá tenni, mert most utálok benne lenni.

2011. jún. 9. 12:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat számít a falak színe. Sokáig kerestem lakást, úgyhogy jó néhányat megnéztem, volt olyan amit napos, világos lakásként hirdettek, pedig szemben volt vele egy tűzfal. Ehhez képest tényleg azt hittem, a nap süt be, mikor beléptem, mert a falak napsárgák voltak.
2011. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 2. válaszoló ír, azt nem javaslom! Az égszínkék még csak-csak, de a halványzöld nem jó.

Vagy mindkettő legyen valahogy "meleg színűre" kavarva. Szóval tök jó, hogy világos lesz a halvány zöldtől, de hidegérzet is...


Világos meleg színek kellenek, a napsárga tényleg tuti!

2011. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A sárga jó, mert valóban napsütötte, de a legjobb a fehér. Most festettem ki a kisszobát, eddig sárga volt, most fehér lett - zongorázni lehet a különbséget! Nagyobb is lett, és hihetetlenül világos. Ezerszer jobb a fehér, mint a sárga!!
2011. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Nem értek egye,mert nekem is napsárga és kék a falam,(fele fele arányban) és nekem így is sötét :( szóval nekem sem segített...
2011. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Akkor kifestetem valami pasztell-sárgával, az meleg is, világos is, meg sárga is. :)

Szerintem a mostanitól csak jobb lehet, szóval legalább ennyi haszna volt, hogy ilyen sötét narancs lett 3 éve. :)


Valami más ötletetek van még?

2011. jún. 9. 15:55
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]


Valami bal alsóhoz hasonló jó lenne, nem?

Bár mondjuk ez eléggé monitor-függő, hogy ki milyennek látja. :)

2011. jún. 9. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!