Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyenre festessem a szobámat,...

Milyenre festessem a szobámat, ha elég sötét és világosítani szeretném?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk festéket venni, de fogalmam sincs, hogy milyen legyen. Most ilyen nagyon zöld és nagyon narancssárga, borzasztóan érzem benne magam.

Most valamilyen pasztell-színeket szeretnék, mert a mostani egyszerűen idegesítő, annyira erős. De milyen legyen, hogy világosítson is? A plafon maradjon fehér vagy legyen az is valamilyen halvány színű? A belmagasság elég kicsi, talán 220-230 körül van.

Halvány citromsárga-halvány lila-halvány zöld nagyon furcsa lenne? Ne írjátok, hogy legyen fehér, mert fehéret semmiképp sem szeretnék. És 7 falam van + a plafon, ezért szeretnék többszínűt.


2011. júl. 10. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én a plafont fehéren hagynám,mert nagyobbítja a szobát.

És vízszíntesen tagolnám.Felül egy nagyon halvány lila,alul egy sötétebb,de nem sötét,a kettő között papírbordűr.A mennyezetnél lehet hungarocel díszcsík.

2011. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is legyen fehér a plafon. A fal lehetne barack, nap-sárga, olivazöld vagy levendula lila. Esetleg kombinálhatod a lilát és a zöldet.


Néhány szín inspiráció:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket és képeket, végül is az levendulalila-halvány napságra mellett döntöttem. :)
2011. júl. 10. 19:55
 4/5 Chiky ***** válasza:

Talán ez adhat ötletet:

[link]


Egyéb dekor ötletek is találhatsz:

[link]

2011. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de már festik. :)
2011. júl. 12. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!