Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kell szerelőt hívnom a vízmele...

Kell szerelőt hívnom a vízmelegítő megvásárlása előtt vagy nem? Magam is megcsinálhatom?

Figyelt kérdés
Az előző tulajnak elektromos vízmelegítője volt ami a konyhaszekrénye alá volt építve. Én is olyat szeretnék mert a falon nem sok hely van, és így nem lenne útban sem. Alsó vízmelegítőt szeretnék álló csappal. A kérdésem az hogy kell-e szerelő a felszereléséhez a csövek mérete miatt vagy sem? A csonkok megvannak, egy vékony cső vezeti a vizet, mellette meg egy vastagabb cső van amin kimegy a szennyvíz. Meg lehet oldani szerelő nélkül vagy sem? A vásárlás előtt kérjem ki szerelő véleményét a csövek mérete miatt?
2011. jún. 17. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt Neked kell tudni, hogy el tudod-e dönteni.

Én műszaki vagyok, ezért nem kellene senkit hívnom, megoldom magam.

2011. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha hasonló jellegű (alsó beépítésű) akarsz akkor nem kell szerelő. Ezek a cikkek szinte azonos méretű bekötésekkel rendelkeznek.
2011. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!