Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gáz átfolyós vízmelegítő...

Gáz átfolyós vízmelegítő "őrláng nélküli" tapasztalatok, milyet vegyek, milyen árak vannak?

Figyelt kérdés
Megöregedett átfolyós vízmelegítőmet szeretném lecserélni , a szerelő mondta van őrláng nélküli elemes , de nem ajánlja pedig nekem nagyon szimpatikus lenne , akinek van tapasztalata kérem írjon.
2011. júl. 2. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éve van francia Saunier Duval őrláng nélküli átfolyós gázbojlerem. Csak dicsérni tudom. Nincs őrláng, ahogy kinyitom a melegvíz-csapot,úgy lobban be az őrláng.

2+1 év garancia volt rá, ennyi idő alatt a másik gázbojleremet kb. 4-szer javították (kemény a víz nálunk). Számold ki: kiszállás: 2-2.500 Ft + áfa, + alkatrész, + rezsi munkadíj. Egy alkalom min. 5000 Ft.

Gondolom a szerelő azért nem javasolja, mert akkor neki nem kell évente hozzátok (és másokhoz) járni javítani. Nekem annak idején pont a gázszervízesek javasolták, hogy ha mér egyszer úgy is kell vennem, akkor már érdemes egy kicsit többet áldozni a minőségért. Nem is bántam meg.

2011. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Akkor ezek a Thermo- elektromos-lángelellenőrzéssel gyártott típusok ?

2011. júl. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!