Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tehetném nyáriasabbá a...

Hogyan tehetném nyáriasabbá a szobámat?

Figyelt kérdés

piros a szoba fala..

micimackós a függöny-.-"(ezt 100 hogy lecserélem)

fekete íróasztal...

fekete polcok..

piros ruhaszekrény...


2011. jún. 19. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vegyél egy olyan falra, szekrényre ragasztható "tapétát", ami egy pálmafát ábrázol, vagy egy szigetet, tengerparttal, napfénnyel. olyat, ami könnyen le is jön.
2011. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gyűjts kagylókat, csigaházakat (én még régen használtcikk kereskedésben vettem egy csomót), rakd bele egy használaton kívüli pohárba, szórj bele homokot, tök tengerparti hangulata van:)

Rakj ki plakátot/posztert/fotót a falra, ami egy nyári, vízparti jelenetet ábrázol. Vegyél az ajtót elé olyan göngyfüggönyt - alapjáraton a hideg ráz tőle, de nyáron megengedett:)

2011. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vigyél sárga színt a szobádba!A sárga a vidámság és az örök nyár színe,ráadásul jól megy a piroshoz.Ha lecseréled a függönyt akkor az legyen szép nap-sárga.Vagy sárga gyertyákból egy szép kompozíció.
2011. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fesd vagy fóliázd át a fekete bútorokat fehérre és/vagy sárgára. Nagyon sokat fog dobni rajta!
2011. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek,ment a zöld kezes;]

VanilieHime milyen pohárba gondoltad?

2011. jún. 20. 10:02
 6/13 anonim válasza:

Tehetnél tapétát vagy matricát, ami nyárias hangulatú ->

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Éés ilyeneket lehet TESCO-ba venni vagy hol?

Internet?Lidl? vagy hol?:D

2011. jún. 21. 22:29
 8/13 anonim válasza:

Azt nem tudom, hogy honnan, mert nem vagyok magyarországi, szólval nem nagyon tudok ebben segiteni :(


Innen talán lehet rendelni:

[link]

[link]

2011. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akármilyen átlátszó üvegpohárra. Lehet kapni 50-100 forintért használtcikkesbe üvegpoharat, az simán jó, úgysem inni akarsz belőle:) Vagy egy olyan pohár, ami "magányos", a kollekcióból az utolsó darab, mert a többi pl. összetört. Nekem is egy ilyen sima, kicsit gömbölyű, kétdecis üvegpohárban vannak a díszeim (kagylók és üveggolyók)
2011. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
sajnos siófokon nincs használtcikkes:(
2011. jún. 22. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!