Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kerámialapos villanytűzhelyről...

Kerámialapos villanytűzhelyről vélemények? Előnyök ill. hátrányok?

Figyelt kérdés

Típus ajánlatot is szívesen fogadok olyan 75.000-80.000 Ft körüli árig, de a 90.000Ft alatt mindenképpen maradjunk meg.

Köszi!

Előny, hátrány terén nem arra vagyok kiváncsi, hogy a kombi, vagy a gáztűzhelyel való összehasonlítás. Inkább az a gondom, hogy vasmagos, vagy kerámialapos. Eddig igaz nem olvastam sokat, de azt olvastam, hogy a kerámialaposnak egyetlen előnye van, hogy jól néz ki. Mi van pl. ha kifut rá az étel, nehezebb letakarítani, mint egy vasmagost?


2011. jún. 23. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

a vasmagos tűzhelyek már nagyon korszerűtlennek számítanak.


hatalmas a fogyasztásuk, még a kerámialaposhoz képest is, nem h az indukcióshoz...


Nekem ilyen van:

[link]


teljesen meg vagyok vele elégedve, igaz, nem az az árkategória amit te szeretnél.

2011. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!