Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kerámialapos tűzhely sütőlapjá...

Kerámialapos tűzhely sütőlapjáról hogyan tudnám eltüntetni a rászáradt olajfoltot?

Figyelt kérdés

Nem merem nagyon dörzsölgetni, nehogy összekarcolódjon, viszont nem merek rá zsíroldót sem tenni mert tuti lemarná a tetejét:S


Akinek esetleg már jó ideje van ilyen sütőlapja kérem írjon, hogy mivel tartja tisztán??!!

köszönöm.


2010. aug. 21. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A hideg zsiroldó nem marja meg a kerámialapot - az az egyik legkeményebb anyag - viszont a zsiradékokat megegyéb szerves anyagokat igen jól oldja. Én már több, mint 10 éve ezzel tisztitom, de még nincs töle semmi baja.
2010. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem lévőnek...de spec nekem az ablaktisztító is leszedte, meg a mosogatószer, meg a vegyszeres törlőkendő...használd, amid van, csak ne vakargasd és súrolószert ne tegyél rá



amúgy lehet kapni kerámialaposhoz pengés tisztítót, az is tuti

2010. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 21. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!