Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhába csempe. Ez jó?

Konyhába csempe. Ez jó?

Figyelt kérdés
Általában 20x20 vagy 20x25-ös csempét szoktak venni a konyhákba. Arra gondoltam mi lenne, ha 20x30-as lenne fektetve....a konyhabútorok közötti részen, meg a tűzhely fölött plafonig...szerintetek az szép? keresgélek róla képet, de még nem találtam ilyen fajtát
2011. jún. 24. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mekkora a konyha. Szerintem ilyen stílusban esztétikusabb a 20-25*40es, de csakis nagy konyhában, ugyanis összenyomja a teret.

Egyébként manapság inkább a kicsi, 10*10-es csempe a divat, mint ezek:

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
panelkonyháról van szó, a kisebb méretekben nem igen találtam olyat, ami tetszene...
2011. jún. 24. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a padlón nyugodtan használhatsz nagyobb padlóburkolót, a falon pedig kisebbeket, akár mozaikot. Arra figyelj, hogy ne csak 5 db nagyobb csempe férjen be, mert az tényleg összenyomja a teret.

Tipp: csempézzetek csak a konyhai faliszekrény aljáig (-ide divatos ma üveglapot rakni-), vagy ha nincs, akkor például szemmagasságig, de ne a plafonig.

2011. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!