Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nem csúnya ha a falra kívánt...

Nem csúnya ha a falra kívánt kinyomtatott képeket nem teszem keretbe? Mivel tegyem fel a falra (ragasztógyurma, cellux, szög)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keretben ízlésesebb, de összképtől függ.


Én patafixet javaslok (bluetech).

2011. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

függ attól, h mit ábrázolnak a képek.


szerintem is blue teck-kel tedd fel. de a keret a legesztétikusabb.

2011. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de én 13 évesen nyomtam fel a falamra a posztereket meg a képeslapokat bluetackkel meg celluxszal. Gondolom te nem kamasz vagy, és nem a szobádat, hanem a lakásodat szeretnéd dekorálni.

Jobban néz ki, ha keretbe teszed a képeket. Ha sima fa keretet veszel, azt olyan színűre festheted, ami illik az adott helyiséghez. Vagy ha zavar maga a "keret", akkor lehet kapni ilyen klipszes keretet is különböző méretekben: [link]

2011. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a képekkel dekorálni akarsz, akkor csakis keretben tedd fel őket. Nekem van fenn a falon néhány papír ragasztógyurmával, de nem sík a papír, nem szép. Viszont mivel fontos adatok vannak rajta, amire rendszeresen írok, nem tudom bekeretezni.

De a képeket mindenképp tedd keretbe. Drágább, de ezerszer normálisabban néz ki.

2011. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz a képkeretekkel bajlódni vegyél egy olyan táblát amire felragaszthatod a képeket.
2011. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan milyen táblára gondolsz? parafatábla például?
2011. jún. 29. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen például parafa, vagy pala. Akár le is festheted őket. De vannak textillel bevont puha táblák is, arra islehet szurkálni. <-Az ikeában lehet iylet kapni.
2011. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!