Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy dobjam fel a szobám,...

Lovelydog14 kérdése:

Hogy dobjam fel a szobám, egyedi cuccokkal?

Figyelt kérdés
Másik fajta szobát szeretnék de nem nagyon szeretnék venni semmit... Ezért ilyen egyedi cuccokkal hogy lehetne feldobni, hogy jobban nézzen ki?
2011. júl. 1. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz venni semmit, akkor hogyan akarod feldobni?

ha áldoznál egy kis pénzt rá, akkor vannak ilyen matricák(nagyobbak-kisebbek) amit felragaszthatsz a faladra. virágok, autókat is akár. amúgy mennyi idős vagy, fiú vagy lány? igy nehéz ötletet adni, ha ezt nem tudjuk.

2011. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lány 15 éves :D
2011. júl. 1. 10:59
 3/10 anonim válasza:
100%
szerintem is falmatrica 1000,- ft. vagy terítő csere, ágytakaró csere pl. egy másik színre ha van. befőttes üvegbe kavicsok, és a tetejét lekötöd szép kis ronggyal. függönyödet "derékba" összehúzod, átkötöd szalaggal. elrakod a kacatokat, helyette egy lámpa, klassz mécses, virág, ha van kaspód lefested, szőnyeg ha van akkor elrakod, a parketta magában is száp, én pl kikába vettem színes virág alakút kb. 2000,- ft. max 5000,--ből már csodát tudsz tenni. nem tudom milyen a stílusod.
2011. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
előző vagyok. varrhatsz a sötétítődre virág alakot egy másik anyagból, ugyanezt a párnádra és már passzol is.
2011. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha fiú lennél azt mondanám verj egy rozsdás vasdarabot a falba az elég egyedi és ingyen kivitelezhető.
2011. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A falakat lehet színezni. Ha fiú vagy néhány poszter vagy festmény kellene a szobádba. Ha lány, akkor több virággal teheted kevesebbé. A sötétítő függöny elhelyezése, csavarása, léte vagy nemléte is befolyásolja a szoba hangulatát. Tegyél be néhány hangulatlámpát, esetleg új szőnyeget. Ja, és ne felejtsd el megpucolni az ablakot, lemosni az ablakkeretet meg az ajtót.
2011. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
[link] falimatrica
2011. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vegyél egy nagy kartonlapot és ragassz rá fel fotókat barátokkal. egy másik nagy kartonra meg kérdd meg a barátokat h irjanak neked valamit, ami eszükbe jut rólad. örök emlék lesz és falidisz is.
2011. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! haszonsak :D
2011. júl. 4. 18:23
 10/10 anonim válasza:
az én szobámban nem sok minden van, egy fal rajta egy graffit, a másikat egy szekrény takarja el, és csupa olyan van rajta amiket kaptam, italok, poharak, jegyek, kövek. én pl minden vackot megörzök, silusosan ki lehet velük disziteni egy szobát :D száritott virágok, és egy nagy strand kendö amit görögböl kaptam. mondjuk elég kicsi a szobám ugyh nem kell sok minden:))
2011. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!