Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dobjam fel a szobám?

Mivel dobjam fel a szobám?

Figyelt kérdés
Az egyik fal türkizkék, a többi világosbarna. A függönyöm zöld. az ágynemű és a díszpárnák is a kék, zöld, barna árnyalataiban pompáznak. Az egyik falamon van egy türkizkék hátterű színes kép baglyokról ( [link] Nem szerettem volna falmatricát, ezért baglyos mintát keresve, magam festettem a falra sablonnal ( [link] Nem ilyen pici, mint a képen, hanem olyan pont jó. Kialakítottam egy társalgó szerűséget két színvilágában a szobámhoz passzoló babzsákkal. Térelválasztónak egy padlótól plafonig érő kis négyzetpolcos szekrényt gondoltam, nem tudom értitek-e mire gondolok. Mögé egy új íróasztalt, illetve egy nagyobb gardróbszekrényt, hogy az összes ruhámat egy helyre tehessem. Ezenkívül van egy teknősöm,illetve átlátszó négyzet vázába tettem csavart bambuszt. Nem tudom mi illene még a szobámba. Van már túlzsúfolt? Egyáltalán így leírásból jónak tűnik vagy nagyon szörnyűnek?
2011. jún. 26. 13:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Az ágyam ilyen kanapéágy dolog, mert alul csináltattunk bele egy ágyneműtartót,és fehér kanapészerűségéé szoktam megcsinálni reggelenként.


Amúgy 13 éves lány vagyok.

2011. jún. 26. 13:46
 2/6 anonim válasza:
100%
jó ez így.mehetnél már lassan lakberendezőnek vagy minek hívják nak :D
2011. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De ahhoz még fejlődni kell. Ezért is szeretnék tippeket kapni, min változtassak :)
2011. jún. 26. 14:15
 4/6 anonim válasza:
100%
szerintem ez így tökéletes 1 szobának.
2011. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem tényleg nagyon jó. szép lehet. csak így tovább :) szerintem nem kell már semmi a szobába
2011. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jún. 28. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!