Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Világos szinü szekrénysorhoz...

Világos szinü szekrénysorhoz milyen szinü falakat fessünk, melyik jobb a fürészporos tapéta vagy a sima festés? Érdemes gránit mosogatot venni, jobb mint a rozsdamentes, mitöl?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem világos bútorhoz piros, mahagóni, bordó fal illik. ha már fent van a fűrészporos, azt le lehet guritani bármilyen szinre, ha viszont most akartok festeni, és még nincs fent a fűrészporos, akkor felesleges feltenni és aztán lefesteni. nekünk korr a mosogatónk és a mosdókagylónk is az. rettenetesen utálom, folyton szárazra kell törölgetni, mert a vizcseppek rászáradnak és gusztustalanul néz ki.
2009. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nincsfent a tapéta csak gondoltam azta késöbbiekben töbször át lehet festeni és utánna csak leszedjük,de azt ,mondod felesleges miért?Pontossan milyen mosogatod van kromozott?Nekünk most rozsdamentes van de én is utálom törölgetni ezért gondoltama gránitra. a fal szine,hát én valami halvány szinre gondoltam,nem szeretem az erös szineket,de lehet hoy az most nem jo és élénk szineket kéne festeni?A padlo is világos lamináltpadlo.
2009. márc. 28. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp élénk színű falat fessetek, ami színben tetszik. Javaslom az erős falszínt (szép narancsvörös), fehér plafonnal. Meg persze attól is függ, milyen színű az ülőgarnitúra és a szőnyeg. Nekünk is fűrészporos tapéta van, én szeretem. Egy jó párszor újra lehet festeni. Először nagyobb munka, de pár év múlva ha festeni kell meghálálja, mert csak át kell kenni.

A gránit mosogató nagyon hálás, nem látszik rajta semmi és strapabíró. Bár, ha keményet ejtessz rá, könnyen pattanhat.

2009. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
azért gondoltam, hogy felesleges a tapétát feltenni, mert a dulux és más jó minőségű szines falfestékek jól takarnak, tehát a csak festett falat is könnyedén át lehet festeni más szinre. egyébként jó a fürészporos tapéta, nekünk is az van, már kétszer átfestettük. igen, a mosogatóm rozsdamentes. úgy néz ki, mint új korában, szép fényes, nem vizköves, de csak amiatt, hogy tényleg folyton szárazra kell törölgetni minden használat után. emiatt utálatos.
2009. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az ülögarnitura bordo árnyalatu és apro minták vannak rajta amik aranyés ezüst szinüek,a szönyeg is bordo és krémszinü.
2009. márc. 28. 09:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes óvatosan bánni a(z erős) színekkel illetve az erős kontrasztokkal, mert nagyon erősen hatnak ránk, befolyásolják a közérzetünket, hangulatunkat. Ha van egy kis időd, olvass utána, küldök pár linket:


[link]

[link]

[link]

2009. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szőnyeg és az ülőgarnitúra bordó, így a a piros, narancs és bordó fal nem festene túl jól. Szóba jöhet egy szép, élénk napsárga. Ez még a világos szekrényhez is oké, de a bordó ülőgarnitúrához és a szőnyeghez tökéletes.
2009. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!