Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tudnám feldobni a...

Mivel tudnám feldobni a szobám és valami rendszert csinálni benne?

Figyelt kérdés

kérlek szépen a kupit NE NÉZZÉTEK!

elismerem hogy rendetlenség van, éppen ezért szeretnék tanácsot kérni hogy mit hogyan csináljak meg benne és nekiállni összetakarítani..

lehetőleg az ágy, és asztal mozgatása nélkül (ezek nagyon nehezek és mindegyik ott a legpraktikusabb ahol van. asztalnál fény kell)


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. júl. 4. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát.

Hát rakd a helyükre a dolgokat. Vagy az a baj, hogy hová?

Akkor vegyél tárolókat, vagy szép dobozokba is pakolhatsz.

Látom, hogy az ágy alatt csak cipős dobozok vannak. Azok helyére lehetne szerezni ágynemű tartót, vagy egyszínű lapos dobozokat, mert így zűrzavarosan néz ki.

2011. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom tanácsolni, vegyél szép dobozokat, ikeában olcsón kapsz, és pakolj bele.

Amúgy szép a szobád, nicns akkora káoszt. Látnád az enyémet egy rosszabb napomon :)

14/L

2011. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

rosszul fogalmaztam bocsi..

főleg az érdekel, hogy tudnék egy kis életet dobni bele..

kidísziteni valamivel hogy csajosabb legyen, és legyen valami stílusa, egy témára épüljön

köszi!

2011. júl. 5. 07:35
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] ilyen falimatrica
2011. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

látom rózsaszín a szobád, az nagyon jó, és a bútorok is közel egyszínűek, a legyezőt a falon semmiképp se szedd le, én a helyedben meglovagolnám a keleti irányzatot, a 2 polcos szekrény tetejéről lepakolnák, és raknák midnegyikre 2-3 orchideát (áttetsző üvegedényekbe kell őket rakni, és heti 1x öntözni, olyan tál kell nekik amin átmegy a fény, és a közepén van 1 púp, ami megakadályozza hogy a műanyagkaspó amiben lehet kapni ne essen bele) a félfalat hagynám üresen, esetleg 1-2 cseresznyefaágat rajzolnák rá ami épp virágzik. vagy nézz körül a komar fotótapétái között, van 1-2 nagyonszép virágos


Amúgy látom Gyűrűk ura és Harry Potter fan vagy, és ahogy észrevettem elég sok mangát is olvasol (nana, deathnote ha jóllátom stb.) énis szeretem őket még így 40 éves fejjel is:)

2011. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Vannak azok a műanya "világító" csillagok, amit a falra lehet ragasztani. Szerintem az bárki szobáját feldobná.

[link]

Ilyenre gondoltam :) Amúgy az orchideás jó ötlet!

2011. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szívesen linkelek neked pár dolgot, szeretem a lakberendezési dolgokat :)

csak írd meg, hogy még aktuális-e

2011. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem pl a kedvenc állatom a kutya. Apa bekeretezett pár kutyás képet, elég nagy, és az is feldobja:) van 2 kép a falamon, elég nagyok ezért jó:) Bnőkkel sorozatképek, kereteztesd be:) Tükör, lehet venni falmatricát:) Pakolásban más is írta, h vannak szép tároló dobozok. Sok sikert
2011. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!