Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Járólapozott valaki már...

Járólapozott valaki már otthon magának?

Figyelt kérdés

Teljesen amatőrök vagyunk de szeretnénk a konyhát,a folyosót és a fürdőt lejárólapozni magunknak,mert ha szakembert hívunk az nagyon drágán csinálja meg.

Ha valaki rakott már le otthon járólapot,nehéz volt?Szép lett vagy szakember kellett a végén hozzá?Nekiálljunk egyáltalán?


2011. júl. 6. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

A fürdőszobát burkoló csinálta. A spájzot és a konyhát én. Van kézügyességem és érdekelt is a téma, de életemben először csináltam. Semmi különbség nem lett a másikhoz képest. Sőt, amit a burkoló csinált, az élek mentén elfelejtette kifugázni, amit csinálhattam meg helyette.

Fel se szedtem a régit, mert olyan régi, matt, érdes járólap volt eredetileg, nem ez az újabb fényes. Így csak alaposan fölsúroltam, fölmostam, hagytam megszáradni és ment rá a flexibilis ragasztóval az új járólap. Másnap kifugáztam. Szerintem tökéletes lett.

2011. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt szeretném még kérdezni,hogy mennyi idő után lehet fugázni?Napok vagy hetek?Gondolom rá van írva a ragasztóra mikor szárad,de egy körülbelüli időpont jó volna.
2011. júl. 6. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyre vigyázz az ajzat tökéletesen sima egyenes legyen, ne sajnáld az önterülőt ha szükséges. a neten rengeteg videót találsz a burkolásról. a fugázás a ragasztótól függ rá van írva általában 24 óra után lehet.
2011. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Igen gondoltam először is egy vízmértéket szerzünk be,még mielőtt miután lenne.
2011. júl. 6. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, másnap már nyugodtan járható és fugázható. Én talán nem is vártam 24 órát.
2011. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!