Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van vkinek otthon vízágya?...

Niki100 kérdése:

Van vkinek otthon vízágya? Franciaágyként is használható vagy csak egy személyes ágyban gyártáják?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 16:56
 1/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Én még csak olyat láttam, ahol két darabból áll a franciaágy méret. Gondolom azért, mert ha az egyik fordul, felébresztené a másikat is a hullámzással. Aztán lehet, hogy van kétszemélyes is...
2011. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A KIKA-ban láttam, próbáltam kétszemélyeset. Hát, nagyon durva. Ha megmozdul a melletted fekvő, akkor mint a tenger, úgy hullámzik alattad az ágy. Egy személynek se túl kényelmes, mert minden apró mozdulat felerősödik a víz miatt.
2011. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antimod ***** válasza:
64%
Nem ajánlom, tönkreteszi a gerincet.
2011. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A vízágy az egyetlen ágy, amelyben fekve egyenletes súlyeloszlás és ezáltal nyugodtabb az alvás, hosszabb a mélyalvás fázis, ami az agyat regenerálja.

Az ember valóban az ágyban fekszik és nem az ágyon.

Az egyenletes súlyelosztás jót tesz a gerincoszlopnak és az izomzatnak is.

Az egyenletes hő, ami 26 és 36 fok között tetszés szerint állítható, elernyeszti és pihenteti az izmokat, akárcsak egy meleg fürdő. A vízágy hadat üzen az allergiát okozó kórokozóknak, mivel az egyetlen olyan ágy, aminek minden része mosható.


Az egészség


A mi alvásrendszerünk egy hosszú távú befektetés az Ön egészségének megóvása érdekében. Az emberek 60 %-a gerincproblémákkal küzd. Sajnos már a fiatalok között is sokan ébrednek hát vagy derékfájással. Felmerül tehát a kérdés, milyen felépítésű legyen egy ágy ahhoz, hogy egészséges és jó fekvést biztosítson. A vízágyak olyan előnyös egyedi tulajdonsággal rendelkeznek, hogy bennük a test egységesen alá van támasztva és a testsúly egyenletesen oszlik el a teljes felületen. Minimális nyomás nehezedik minden testrészre és a gerinc is mentesül a teherviselés alól. A kapcsolódó izmok ellazulhatnak, így a keringés is javul. Ön nem fekszik, hanem a teste szinte "úszva" pihen!


[link]

2011. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szomszéd nőnek volt. 160 X 200-as volt 160ezerért vette használtan. ketten a lányával aludtak rajta. Én adtam slagot,én segítettem feltölteni.Igaz,ennek vagy 8 éve. Utána nem sokkal elköltözött.

Nekem nem kéne!

2011. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elsom 26 eve volt, tobb evig. . Ket szemelyes, a legjobbat aludtam es ... rajta.
2011. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Körülnéztem pár helyen.Először is a Kikaban de az nagyon szörnyű volt! Aztán nem messze tőle egy másik üzletben, ott már sokkal színvonalasabb matracok és ágyak voltak. Szerencsére találtam egy számomra is megfelelő vízmatracot, nem lebegett, kényelmes volt és 2 személyes,ki is jönnének összeszerelni.Én nagyon szeretném megvenni, de a párom még hezitál. Majd megírom a fejleményeket, ha meg lesz:) Üdv mindenkinek!

2011. nov. 2. 08:16
 8/8 A kérdező kommentje:

Találtam egy vízagycentrumot. vizagycentrum.hu

elég korrekt az oldaluk is....

2012. jan. 13. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!