Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Divat még a falakat poszterrel...

Divat még a falakat poszterrel díszíteni? Egész konkrétan a szobámra gondoltam. (16f)

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy rendelek pár posztert (filmes, NewYorkos,bandás), igaz, drága, de feldobná a szobám. Ugye nem ment ki a divatból, vagy nem ciki posztereket rakni a falra?
2011. júl. 10. 22:15
 1/8 anonim válasza:
Valaki szerint mindig is ciki volt és valaki szerint meg sosem az. Vannak akik csak kinőnek belőle(mint én) :D Valaki szerint ebből nem lehet kinőni...Sokféle vélemény van. Szerintem jó ötlet. Különben meg a Te szobád, úgy kell alakítanod, ahogy neked jobban tetszik. :D
2011. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
miért lenne ciki, ha neked tetszik akkor nem ciki
2011. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Akkor vagy "egyéniség', ha nem mindenáron az aktuális divathoz igazodsz, hanem pl. pont ilyen esetben, mint a saját szobád díszítése - arra figyelsz, ami számmodra tetszik. Szóval egyáltalán nem gáz!!
2011. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
úristen, kit érdekel más véleménye hogy ha neked tetszik ? ;)
2011. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Mi az, hogy nem-e ciki ?? Úristen komolyan.. Ha tetszik akkor nyugodtan, ha nem akkor meg ne. Ez ilyen egyszerű. A Te szobádról van szó könyörgöm, ha van ízlésed akkor dönts az alapján.
2011. júl. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én konkrétan nagyon jó ötletnek tartom, az már más kérdés hogy milyen poszterekkel de sztem remek ötlet:) Amúgy az én szobám is tele van, már nem fér több a falra de imádom mert ez mutatja az énemet:) Azt hogy mit szeretek, kiket kedvelek, milyen a stílusom. Én személy szerint jó ötletnek tartom:))
2011. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik falam tele van poszterrel, vele szembe lévő falon falmatrica van, az egyiken ablak, a másik mentén meg végig padlótól plafonig szekrénysor :D

szerintem nem ciki, aki annak érzi annak nem kell poszterezni, ennyi :D Ha olyanoakt rendelsz, amik kifejezik az egyéniséged, akkor csak feldobja a szobád, és te is jobban fogod magad érezni.

2011. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ, milyen. Katy Perry Hello Kitty-s miniruhában ciki, de amiket te mondtál, az rohadt jól néz ki... A fekete-fehér képek eszméletlen jól néznek ki...
2011. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!