Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kiütheti a falat rozsda...

Kiütheti a falat rozsda festés után, vagy mi ez?

Figyelt kérdés

festettem, ahol gletteltem pár helyen mintha rozsda ütötte volna ki.


Egyszer hengereztem, elötte hófehér volt, se a gipsz keverése közbe se mikor felkentem, megszáradt nem láttam, hogy barnás lenne. festék száradásával jött elő.


Csak ahol gletteltem.


Ok. lehet hogy a glettvason volt egy kevés rozsda, de mégis miért most jött elő?


Vagy mégis mitől barnulhatott ki szerintetek?


Mit csináljak vele?

[link]


2011. júl. 12. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,h az nikotin,de lehet rozsda is.így képről nehezebb eldönteni.Trinát alapozóval szigeteld le,utána fesd át újra a falfestékkel
2011. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mégis honnan jönne nikotin?
2011. júl. 12. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddig nedves,salétromos a fal.Gondolom,lejött róla kissé a vakolat és leglettelted,hogy simább legyen.A talajnedvességben meg a fal anyagában van valami,ami reakcióba lépett a festékkel,amit használtál,a gipszen keresztül.Vegyész nem vagyok,nem tudom,mi lehet.De,ha kémény is van a közelben,és a vizes kátrány bekerülhetett valahogy a falba,az csinál ilyent. Attól tényleg vagy csak teljes vakolatleveréssel(vagy még úgy se) lehet megszabadulni,vagy úgy,ahogy előttem írta valaki, olaj vagy zománcfesték,vagy még a műanyagfesték is jó,lényeg.hogy száradáskor teljesen zárjon le,aztán arra rámeszelhetsz.
2011. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!