Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményed a "hidromasszá...

Mi a véleményed a "hidromasszázs kabin kád"-akról?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van otthon ilyen, akkor mi a tapasztalata? Megéri? Kényelmes? (stb)

Például itt van ez, ami engem megfogott: [link]


Tapasztalt válaszadók válaszát várom! ;)


2011. júl. 16. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér
2011. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tapasztalat
2011. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bix válasza:
nekem kádam van, kabint azért nem vettem, mert ha már kényeztetem magam akkor azt vízszintben tegyem:D nekem bevált, edzés után imádom ha belefekszek, fellövök egy filmet a laptopra, teszek valami kaját aztán hajrá. cégesen szoktunk menni sok jó helyre, egyik hiperszuper állós hidro-s cuccot se cserélném el a sarokkádamra.
2011. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Drága első! kifejtenéd bővebben is? Mert ezt így nagyon nem értem ;) Attól még, hogy szerinted semmit nem ér, n em fogom megtudni, hogy miért rossz. Ha tapasztalat, ha nem!

Harmadik: Igen, mi is külön akartunk kádat meg zuhanyzót is, csakhogy a fürdőszobánk hiper-szuper kicsi, ezért gon doltuk, hogy így lenne a legjobb.

2011. júl. 16. 18:27
 5/7 anonim válasza:

Nekünk van hasonló. Szinte nem használjuk. Az első pár hétben jó volt; az újdonság varázsa. A másik fürdőszobában van egy sima zuhanyzó, ott fürdünk mindketten. Az előző lakásunkban sarokkád volt, háááát, abban is ha kétszer ültünk sokat mondok.

Ahhoz kicsi, hogy hosszú időt eltölts benne, ahhoz nagy, hogy egy gyors zuhanyt vegyél (arra jó egy sima zuhany is). Ha már pancsolni, stb. akarunk, akkor elmegyünk edzés után wellnessbe és szaunázunk, gőzölünk, jaccuzizunk, stb. Edzés után ott helyben.

2011. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi most költözünk egy új házba és oda vettünk ugyan ilyen kabint. Még nincs beszerelve ezért véleményt nem tudok mondani, de már nagyon nagyon várom, h kipróbáljam.:P :D
2011. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát én már lemondtam a hidromasszázs zuhanykabin vásárlásról mert olvastam hogy valaki írta hogy az üveghátfalú szétrobbant neki, szerencsére nem fürdött benne senki, életveszélyesek a kabinok, és ha körülnézel már szinte mind üveghátvaló SAJNOS!!! Meg drágák is szóval annyit nemér! Még azt is írta hogy szétrobbanás után rendeltek hozzá 1 új hátfalat 15e volt meg 20e a szerelése szakemberrel és kábé 1 hónap múlva megint szétrobbant! na ennyit a hidromasszázs kabinokról. inkább veszek sima kabint fele annyi pénzből!!
2013. márc. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!