Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Véleményeket szeretnék a...

Véleményeket szeretnék a hidromasszázs zuhanykabinokról! Megvagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés
Sanimix ülőtálcás hidromasszázs zuhanykabint néztünk, ilyen van esetleg vkinek?
2009. máj. 3. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hasonló van, de én megbántam, mert nálunk nincs kihasználva, elég lett volna egy sima is. Mi 100 ezerért vettük. Nálunk elég kemény a víz és bele van kövesedve a víz a fúvókáiba. Semmivel nem tudom kitakarítani.
2009. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi nemrég vettünk új lakást, hidromasszázs kabinnal. Amikor kihívtuk a vízszerelőt más ügyben, azt mondta a kabinról, hogy mostanában mindenki ezt teteti be ész nélkül, pedig kemény vízhez nem szabadna, mert bevízkövesedik és tönkremegy.


Egyszer megpróbáltam ráülni az ülőkéjére. Megroggyant alattam.


Záros határidőn belül lecseréltük egy kádra, kádparavánnal és zuhanyfejjel, hogy zuhanyozni is kényelmesen lehessen. Ha le akarnék ülni, ott a kád széle. :-)

2009. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nincsen a hidromasszás kihasználva, mindenki csak simán zuhanyzik, ja és tegnap szétrobbant az egyik ajtóüveg is, hozzá se nyultunk és egyszer csak apó darabokra tört kipergett és kész. inkább kádat vennék, ha elég nagy volna a fürdő egy kádat betenni. :(
2012. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!