Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Műbőr sarok ülőgarnitúráról...

Műbőr sarok ülőgarnitúráról szeretnék információt, hogy mennyire tartós? Milyen szerrel kell ápolni, hogy ne repedezzen szét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van egy rekamiénk, 1968-ban vettük, a karfája műbőr, a többi szövet. kb 20 évig használtuk az akkori házunkban, ültünk és aludtunk is rajta naponta. Később kikerült a nyaralóba, épp a múlt héten nagytakarítottam, szebb mint egy mai 4-5 éves megkímélt bútor. Csak langyos mosószeres vízzel szoktam áttörölni.
2011. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és jelenleg is van egy két konyhai sarokülőnk, ezek kb. 30 évesek, semmi bajuk. Ezeket rendszeresen használjuk, két gyerek felnőtt mellette, mindent kibírtak. szóval nekünk bevált. A sarokülőn viszomt kispárnák vannak, arra ülünk.
2011. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1000 fajta műbőr van, a tartóssága attól függ, hogy milyenre futsz rá.
2011. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsén múlik, van olyan, amit hiába kezelsz bármivel, 3 év alatt tönkremegy. A mostanában kapható textilbőrök jó része ilyen sajnos. Kétszer sem mondom, hogy nem azért, hogy az ember vegyen mindig újat...

Szerintem ha hosszú távon gondolkodsz és biztosra akarsz menni, akkor textilt vagy bőrt vegyél, a textilt olcsó újrahúzatni, a bőr meg ha ápolod, igen sokáig bírja.

2011. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!