Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha feketére festeném a szobám...

Ha feketére festeném a szobám falait hogy nézne ki?

Figyelt kérdés
tudom idióta kérdés csak érdekel az "átlag" ember véleménye nem mondom hogy hallgatni fogok rá csak kiváncsi vagyok mi lenne az első benyomás ha belépnétek oda^^
2011. júl. 27. 00:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
,az hogy nem volt más festék a boltban és falakat marha sürgősen le kellet festeni:D
2011. júl. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mit nem adtam volna érte, ha 16 éves koromban engedték volna a szüleim... illetve ők még bele is mentek volna, csak a nagymamám nem. Képes volt átrendezni a szobámat amikor nem voltam otthon, hogy több fényt kapjak...

Szerintem klassz lenne, de csak nagy szobában, mert összenyomná a teret, meg azt is figyelembe kell venni, hogy elnyeli a fényt és sötétnek hat. Barátom szobája mélybordó és sokkal hamarabb kell villanyt kapcsolni, mint mikor világos volt.

2011. júl. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Szerintem elég depis benyomása lenne. Én úgy érezném magam, mint egy ravatalozóban.

Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor csak az egyik fal legyen fekete, a másik mondjuk, fehér, találj ki vmi modern, nagyon dizájnos dekorációt stb. Akkor lehet jól nézne ki.

2011. júl. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
sötét lenne, bevilágítani gyakorlatilag lehetetlen és nagyon kicsinek tűnne
2011. júl. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy barlang vagy mint egy tömlöc. :D
2011. júl. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Pont úgy mint egy szakadt emós vagy góth szobája.Egy szóval:szarul
2011. júl. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
A goth-okat nem kell az emókkal egy kalap alá venni. az egy külön állatfajta.
2011. júl. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vettem egy kalap alá, viszont mind kettő fajtára jellemző a fekete szín:D
2011. júl. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Meg úgy általában a rockkultúrára.
2011. júl. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kár lenne kidobni ennyi festéket, rövid időn belül magad is rájönnél, hogy nyomasztó, barátságtalan, s valami teljesen mást szeretnél. Ha időben meggondolod magad, akkor nem kell külön fáradnod a fekete festék lekaparásával.
2011. júl. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!