Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketére festeném a hajam, de...

Feketére festeném a hajam, de mivel olvastam a fekete káros hatásáról, mindenképp minőségi terméket választanék. Ti milyen fekete hajfestéket ajánlanátok, illetve mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

a természetes hajszínem barna, de most sötétbarnára van festve, szóval ha esetleg nekem is hullani kezd a hajam visszabarnulok..légyszi segítsetek!

köszike


2011. ápr. 25. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A fekete színanyag okozza a káros hatást, tehát mindegy, milyen minőségi trutyit kensz a fejedre.

A hajszínezők általában kímélőbbek, mint a festékek, márkától függetlenül.

Főleg, ha már most azon gondolkodsz, hogy fogsz visszabarnulni, az csak a hajad leszívatásával lehetséges, a feketét semmi nem fogja be.

2011. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem évek óta fekete a hajam. Igen eléggé hullott a hajam, de elkezdtem Biovanne Plus szedni, azóta sokkal kevesebb hajszálam hullik. Szerintem nálam vitaminhiány okozta a hajhullást.

Amúgy Londa-t használok. Ha van kérdésed irj nyugodtan :) szívesen segítek

2011. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, a fekete színanyag miatt káros.
2011. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fekete az fekete, mindegy, hogy melyik márka, én is voltam már minden színű, de csak attól kezdett el nagyon hullani a hajam. Ráadásul én csak palette színezővel festettem feketére, és attól is..
2011. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!