Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a jobb, a bonellrugós...

Melyik a jobb, a bonellrugós matrac vagy a szivacsos? A bonellrugós nem fog nyikorogni pár év múlva? És a mostani szivacsosok milyenek, nem süpped be néhány év használat után?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

A bonellrugós sokkal jobb. Tapasztalatból írom, légréteg van közötte és nem penészedik be.

A szivacsmatrac három év múlva eldobós.

2011. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én határozottan a szivacsosra szavazok. Négy év alatt három rugósat sikerült tönkretenni a párommal, pedig nem voltak valami olcsók. Ennél egy szivacsos csak jobb lehet.

Egyébként még a szüleimnél szimpla szivacsmatracon aludtam, laticel vagy mi, és tíz év alatt se lett gödrös :) Nem hinném, hogy a maiak ennél rosszabbak lennének.

2011. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jysk-ben vettünk akciósan szivacsosat, meg vagyok elégedve vele. Igazából fel sem merült, hogy rugós matracot vegyünk.
2011. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a sima régi fajta rugós rossz, ezért kérdezem a bonellt. 2 éve sima rugósat kaptak szüleim, 2 hét használat után már nyikorgott, előtte sima szivacsos volt, igaz kb. 5-6 évig, de már szinte a fa részén aludtak, mert úgy besüppedt a szivacs, ezért kaptak rugósat, de ez sem jó. Ezért érdekel a bonell, mert ha többen is azt mondanátok, hogy jó, akkor belevágnék.
2011. júl. 27. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
nekem szivacs matracom van 3 éve, de már eléggé kifeküdtük. rugósra szeretnék váltani, párom is azt vett és sokkal kényelmesebb. ikeában fogom venni, mert jó áron van, van rá 15 év garancia és elég jó a csererendszerük szóval, ha bármi baj van vele elvileg szó nélkül kicserélik.
2011. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem 10 éve szvacsmatracom van, "ortopéd vákuummatrac", nagyon szeretem! elmúlik tőle a hátfájásom. nagyon jól lehet rajta aludni.
2011. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Cardó matrac a legjobb!!!!!Bonellrugós!!!!!!
2012. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!