Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szöszölő takaróval mit lehet...

Szöszölő takaróval mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy nagy szőrös takaróm, nagyon hullanak belőle a szőrök. Kidobni nem akarom, de így még kintre se lehet használni, mert minden tele lesz tőle szösszel.

Ilyesmi: [link]

Mossam ki egymás után többször? Vagy mossam ecetben? A mosógépbe sem tudom berakni, nem akarom, hogy eldugítsa.


2011. aug. 1. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
pedig ezen csak a "jobb váll felett bal kézzel" segít...
2011. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még szinte teljesen új és nem is volt olcsó, nem akarom kidobni.
2011. aug. 1. 11:41
 3/7 anonim válasza:
Kuka
2011. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem fogom kidobni mert új, nyáron kint végül is így is használható.

Amúgy is akkor már odaadom valami kint alvó csövesnek télen, neki teljesen mindegy, hogy szöszös lesz tőle.

2011. aug. 1. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó akkor ne dobd ki, csak akkor ne panaszkodj, hogy hullik. Ez nem olyan, mint a színengedés, ha szar akkor szar és ha hullik, akkor hullik. Mindegy mennyit adtál érte.
2011. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Törölközők közt is volt ami hullott, de azok közül sokon segített a többszöri forróvizes mosás, ecet, vasalás.

Egy 2 méteres ágytakarót viszont nem olyan könnyű mosni, ezért gondoltam, hátha más tud rá valamit.

Ha meg nem, akkor kutyaházat szigetelni meg ilyenekre még jó.

2011. aug. 1. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ess neki porszívóval, de ne várj sokat. Nekem még sose volt ilyen szőrös fajtából olyanom, aminek a hullását meg lehetett volna állítani.
2011. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!