Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit csináljak a szobámal? ^^

Mit csináljak a szobámal? ^^

Figyelt kérdés
a szobám alakja úgy néz ki mint egy folyosó csak széleségre kicsit hoszabb.Olvasgattam interneten hogy mivel lehet feldobni egy 14 éves lány szobűáját de nem vagyunk se gadagak se.. pont határban vagyunk a falakat irták hogy fesük át viszont saját kézzel festetem 1 éve át a szobámat ilyen barnáskávés szinre amibe szerintem van lila is(xD) viszont azért nem lehet teljesen kibontakozni mert abból a szobából ami az enyém van egy galéria és a szoba végéről vezet fel a lépcső...átrendezésen gondolkodtam meg hogy mivel tudnám feldobni a szobámat? hogy jobban érezem benne magam? : ) plsss.
2011. aug. 1. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél ki a szobádba egy "Most jól érzem magamat feliratú táblát".
2011. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát látatlanba nehéz bármit is írni. A te ízlésedet sem ismerjük szóval nem könnyű tanácsod adni így. Van pár ötletem válogass belőle ha tetszenek: cseréld ki a lámpa égőket színesekre, tegyél ki füstölőt vagy szoba illatosítót, ragasz fel posztereket (pl. tenger partosat, naplementéset, mezőset, hegyeset). Rögzíts a falra félig áttetsző függönyöket össze-vissza csavarva meg tekerve esetleg lágyan leomlósan. Parafa táblát olcsón kapsz, tegyél rá rengeteg fényképet rólad meg a barátnőidről, kedves pillanatokról. Vázába tegyél nyáron meg tavasszal mezei virágokat télen meg műt vagy szárítottat. Készíts szalvétából meg házi készítésű keretekből képeket a falra. Pl. kavicsokat ragaszthatsz egy sima fa darabra, vagy virágokat, filitereket esetleg ruha darabokat keretnek. Alakíts ki párnákból meg plüssökből egy pihenő sarkot magadnak. Készíts egyéni függőt ami csilingelne a szélben vagy álom fogót is tudsz csinálni. Ennyi jutott eszembe hirtelen engedd szabadjára a fantáziád. A te szobád lesz téged kell tükrözzön, legyen olyan amilyet te megálmodtál.
2011. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csunyuszancuhbaba:) válasza:

Nézz körül itt, nagyon jó ötletek vannak:)

[link]

2011. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hááát parafa táblám van.. de már az is telivan osztyál barátnős képekkel a fügönyös az tetszik :) 3.komentelő szét nézek :)
2011. aug. 1. 22:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!