Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű parkettát válasszak?

Milyen színű parkettát válasszak?

Figyelt kérdés

Most újítjuk fel a szobámat... nem tudom, hogy a bútoraimhoz és a falak színéhez milyen színű parketta illik....


A szobám falai lila és bézs színűek... a bútorom dió és juhar.


A diégóban néztem laminált padlót, pontosan ezt: [link]


Szerintetek?


2011. aug. 1. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nehéz, én is hasonló gonddal küzdök. Sötét-sötéttel is szép. Bár, ha kicsi a szoba, jobb a világosabb parketta. Én még a majdnem fehéren gondolkodom, mindjárt keresek neked egy mintát. Nekem a lila mellé az is jó lenne.

2011. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam:


[link]

2011. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.. Nagynak elég nagy a szobám 4*5m ...

én is néztem a fehéret,.. de sajnos nekem az elég drága... én maximum 1500-1600Ft/m2 áron szeretnék vásárolni így is lesz vagy 50 000 :S

2011. aug. 1. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézegetni kell, akciósan venni! Nem tudom merre laksz, Praktiker, Baumax, Obi, Dr. Padló, stb. szét kell nézni, nem tudom mennyire sürgős, pár akció váltást várj meg, hátha lesz benne.
2011. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A jövő7ig kéne ... nézegetem folyamatosan... bauhaus, diégó oi van a közelben :)
2011. aug. 2. 00:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia nem tudom hol laksz, de sok helyen van már Parketta Diszkont! Keress rá! Mi mindig ott vesszük a felújításhoz a cuccokat. Sokkal olcsóbbak, mint a multik (és lehet alkudni)
2011. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!