Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ajánlanátok Budapesten használ...

Ajánlanátok Budapesten használt bútor kereskedést?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ahol viszonylag jó áron találnék szép kárpitos bútort.
2011. aug. 24. 08:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Érdekelne szintén Budapesten olyan megbízható bútorgyártó cég, ahol kedvező áron vásárolhatnék, szintén kanapét.
2011. aug. 24. 08:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes kereskedőtől vásárolni használt bútort. Iszonyú drágán adják. Jobban jársz, ha a vaterát figyelgeted, annyiért, amennyi a bútorboltban lenne, biztosan kapsz kanapét akár azonnal, de ha van időd, akkor sokkal olcsóbban is. Én nemrég vettem tiszta bőrt, 20 ezerért. Igaz, ehhez hónapokig kellett rendszeresen figyelnem, de megérte :) bútorboltban használtan is hatszámjegyű összeg lett volna az ára :)
2011. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link] én ezt ismerem, bár még nem vettem itt semmit.

az Ikeában is lehet normális áron jó bútorokat találni, én ott vettem a kanapémat, és elégedett vagyok vele.

2011. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
www.jofogas.hu én ezt ajánlom
2011. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Vaterát, Teszveszt folyamatosan figyelem, sokszor vásárlok is ott, de nagyobb összegű vásárláskor van bennem félelem, mi lesz, ha mégsem olyan kényelmes, vagy mégsincs olyan állapotban, ahogy a képről feltételeztem... Én is azt vettem észre, hogy irreálisak a használt bútorosok áraik, ezért is kérdezem, hátha van valakinek bevált bútor-turija:)
2011. aug. 24. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ilyesmit aukciós portálról természetesen csak úgy vegyél, hogy személyesen elmész, megnézed, kipróbálod, és ha nem tetszik, akkor azt mondod az eladónak, hogy bocsi, nem jó. Érdemes ezt előre megbeszélni vele, ha nem akar belemenni, akkor persze hagyd a fenébe :)
2011. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a jofogas ezért jó, mert nem kell licitálni, , igy nem kötelező a vásár.
2011. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!