Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Függönyt kell vennem és...

Függönyt kell vennem és karnist is. Hol ajánlanátok, hoyg megnézzem? Kell sötétítő is és fényáteresztő is.

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden nagyobb méteráru szaküzletnek van függöny részlege is, de vannak már kifejezetten függöny-boltok is.

Attól függ, mekkora településen élsz, szerintem nem kell sokat keresgélned, biztosan találsz néhány ilyen üzletet.

Karnist keresd a kiegészítő kisbútorokat árusító üzletekben, vagy rendeld meg méretre szabva egy asztalosnál.

2011. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vianni, kinai, piac, hipermarketek-ha olcsobbra gondoltál. Mi auchanban vettük a mostanit, 5ert és nagyon szep !!!
2011. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

En tegnap vettem kikaba sotetitot es rendes sima fuggonyt....hat azok nem olcsok, de elotte lestem szintetikaba is (fuggony bolt) meg par kisebb fuggony boltba, de nem sokkal olcsobb...szerintem ilyen helyeken erdemes...de persze mashol is ki lehet fogni jot.

Milyen az elkepzeles? Es tenyleg terulet fuggo.

2011. okt. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Obiban, barkácsboltban tudsz venni karnist, elg sokféle van.

Függönyt Diegoban, Ikeában, kisebb üzletekben is kapsz.


ez tényleg igény-és ízlésfüggő.

2011. okt. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Diegoba mennék, van függöny, sötétítő, karnis és minden más, amire csak a függönyözéssel kapcsolatban szükséged lehet, értenek is hozzá és ha kell, meg is varrják. Ráadásul nagyon nagy és szép a választék, jó áron.
2011. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Budaörsön a főúton van a Maxdecor, ők mindent tudnak, ami függöny!
2011. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


én tőlük vettem. nagyon szép lett! előtte sok méteráru boltot bejártam, és nem találtam megfelelő, árban elfogadható anyagot. itt jobbat találtam! és méretre varrva küldik.

2011. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!