Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy kb.21 négyzetméteres...

Egy kb.21 négyzetméteres szobához hány liter festéket vegyek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, hogy 2 vagy 3 színű. Mármint, hogy a szemközti oldalak azonosak és a plafon az egyik színű. Vagy ugyanez, csak a plafon egy 3. színű. Milyen színekben gondolkozzak?Melyek illenek össze?
2011. aug. 25. 23:15
 1/5 Toborc válasza:

bocsi de ebböl csak a plafon méretét tudtuk meg

mert ha a belmagassáb 2.5méter akkor kevesebb kell mintha 4méter lenne egyébként nem rétek hozzá de valaki hátha tud segiteni addig is ird le a többi adatot

2011. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, hopsz...tényleg. Na majd reggel, mert most nem állok neki méregetni megint. :)
2011. aug. 25. 23:57
 3/5 anonim válasza:

26,5 liter!

De ha zöld, akkor 28, abból mindig több kell :|

2011. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Diszperzitből ha egy szinben gondolkozol akkor saccra 16 liter. Ha több szinben, akkor értelem szerüen elosztva.

Plafon fehér, falak narancs v. lila. De sok mindentől függ.

2011. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számold ki.falszélesség x magasság, az ablakokat és ajtókat vond ki belőle, így megkapod, hogy hány négyzetméter a falfelület. A festékek tájékoztatóján ott van, hogy egyrétegű vagy kétrétegű és azt is megtalálod, hogy hány négyzetméterre elég. Azt tudom, hogy a poli-farbe platinum nagyon kiadós és egy rétegben is nagyon szépen fed és nekem tetszenek a színei. Van belőle 20-50-100 m2-re való.
2011. aug. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!