Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fehér szőnyegen hamar meglátsz...

Fehér szőnyegen hamar meglátszik, ha rálépek utcai cipőben?

Figyelt kérdés
Kaptunk ajándékba egy fehér szőnyeget, ami méretben pont jó lenne a nappaliba. Viszont az a helyzet, hogy időnként cipőben is járunk a lakásban, nincs erre vonatkozóan szigorú szabályunk, és nem is akarjuk legyen. Szerintetek meg fog látszani a szőnyegen, ha néha rálépünk cipőben? Nem durván koszos a talpuk, amíg elérünk a lépcsőházban hozzánk, 6 szennyfogón is végigmegyünk, ezért se csinálunk ebből problémát.
2011. aug. 31. 12:26
 1/4 anonim válasza:
100%
Lehet, nem győzöm mosni, hiába vesszük le az előszobában a cipőt. Eszedbe jut valami, hogy bent marad visszarohansz érte és már moshatod is a szőnyeget. Ettől függetlenül baromi jól néz ki :-)
2011. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szép a fehér szőnyeg, de nekem gondom van vele. A fürdőszobában van pár, a mosdó előtt is, és a páromnak szokása vissszalépni a fürdőbe, mikor már felvette a cípőjét. Néha megszakad a szívem, mikor kimosom (mosógéppel, mert kicsi és belefér), megszárad, szinte úgy néz ki mint az új és egy 24órát sem marad olyan, mert valki rálép cipővel. Tényleg nagyon szép, de már bánom,hogy ilyet vettünk, mert csak 4-5óra hosszáig tiszta, utána meg cseszhetem, nem moshatom minden nap. Na nekem ez a véleményem.
2011. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Igen, hamar meglátszik. De ha a napi takarításkor mindig kiporszívózod a szőnyeget is, akkor nem lesz vészes.
2011. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőméknek sárga alapon sötétbarna mintás szőnyegük van. Nekünk pont ugyanilyen.

Ők pesti lakásban laknak, szintén több szennyfogón átmennek, míg beérnek, nem nagyon koszos a cipőjük. De kicsi a lakás, és megszokták, hogy cipővel is bejárkálnak, persze nem mindig.

Nahát, valójában nagyon csúnya szürke már nekik a szőnyeg! Ha nem tudnám milyen eredetileg, akkor is észrevenném. Tehát nem csak a fehéren látszik, de azon meg pláne....

A mi szőnyegünk viszont szép tiszta, csak 1-2 pici folt van rajta, ha leejtettünk valamit. Mi sose megyünk rá cipővel.


Igazából én undorodom attól, hogy mezítláb mászkáljak ott, ahol előtte utcai cipővel.

Annyi dzsuva van az utcán, csomó fertőzés a cipőtalpon... száraz kutyasz@r, részegek felismerhetetlen hányás maradványa, orrvérzők által otthagyott vér, amiket a sok gyalogos arrébb visz, másik felszedi a cipőjével... undorító...

2011. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!