Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnék narancssárga...

Hogyan tudnék narancssárga festéket keverni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
vörös + sárga
2011. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a falfestékre gondolsz, akkor elvileg úgy, ahogy az első válaszoló írja, de ez sajnos nem lesz narancssárga, inkább barackvirág színű. Pár éve minden áron narancssárga szobát szerettem volna, de akárhogy kevertük, soha nem lett "igazi" narancs. Mivel nem pasztell, hanem inkább erős színt szerettem volna, ezért beleöntöttem egy vagon színezőpasztát a fehér festékbe, a végén pedig tökéletesen foltos lett a fal. Dühömbe elmentem a tesco-ba és megvettem a Hobby előre bekevert narancssárga színű falfestékét. Tökéletes erős színe van, 1 rétegben fed és sokkal olcsóbban jöttem ki, mint a fehér festék+színezőpaszták kombinációjával.
2011. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen , az a legbiztosabb , ha készen veszed. Tényles vörös + sárga , de nem mindegy milyen és mennyi . (Ezzel foglalkozom , nagyjából )
2011. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Poli-Farbe kész festéket. Nagyon szép színek vannak a barackvirág szín az pont narancssárga, nekünk a nappali gyönyörű egy rétegben is tökéletesen fed.
2011. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cspapa válasza:
keverő kanállal...
2011. szept. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!