Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű és milyen (mekkor...

Milyen színű és milyen (mekkora méretű) mintás legyen a szobám fala?

Figyelt kérdés

1/ Világos, napfényes a szoba.

2/ Plafon és a nyílászárók fehérek.

3/ Egy nagy kép biztosan be lesz téve a falra, ennek színei: barna, sötét zöld, narancssárga, rozsdabarna. Képkeret nincs.

4/ Szekrénysor színe: világos fa és törtfehér együtt.

5/ Fotel, ágy, asztal és többi nagyobb bútor színe: mélysötét barna és vajszínű.


Na ezekhez milyen fal legyen?

Sötét alapon világos mintás vagy fordítva?

És mégis milyen színű legyen az alap?

Teljesen tanácstalan vagyok. Segítség! :)


2011. szept. 15. 14:54
 1/2 Ágh Ferenc ***** válasza:
Szia! Bocs a tegeződésért de így könnyebb lenne! Lenne ötletem, de jó lenne, ha e-mailban működhetne a dolog, mert képet is tudnék mutatni, ha vállalod! Tudtommal szabad az én címem. Üdv.: Feri.
2011. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ágh Ferenc ***** válasza:

[link]

Itt próbálok valami ötletfélét küldeni.Nem feltétlenül ezekkel a színekkel, de hasonló megosztásokkal talán még minták sem kellenének. Mivel ez sincs még teljesen kész láthatóan, a világos csíkokra kerülhet bordűr is.

2011. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!