Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Honnan szereztél be jó bútorokat?

Honnan szereztél be jó bútorokat?

Figyelt kérdés
Lakberendezés előtt állok és érdekelnének tippek. Jó vagy reális áron, tehát nem túl magason, honnan szerztetek be bútorokat, nem számít ha nem azonnal rendezkedem be.
2011. szept. 26. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én az üzletben kértem (szerintem bármelyikben van) fénymásolt katalógust a "Stella" elemes bútorcsaládról. Az elemes bútorok közül ez a legolcsóbb tipus (persze vannak másfajták is). A fénymásolaton ott vannak a rajzok méretekkel. Centiztem, rajzoltam, variáltam. Aztán a kiválasztott elemek árait a boltban kiszámoltuk, és már azt is tudtam, mennyibe fog kerülni. Konkrét megrendelés után kb. másfél hónappal szállítják.


Az elemes bútorok előnye, hogy később lehet plusz elemeket rendelni hozzá, és ami nálam a fő szempont volt: olyan egyedire sikerült berendezni vele a lakásomat, ahogyan azt megálmodtam korábban.

2011. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én főleg vateráról, ha rászánod az időt és rendszeresen átnézed az aukciókat, akkor nagyon jó holmikat lehet szerezni nagyon olcsón.

Általában igaz, hogy minél olcsóbban akarsz vásárolni, annál több időt vesz igénybe, pl. ha egy bútort féláron akarsz megvenni, azt 1-2 hét alatt szinte biztos, hogy találsz szépet, ha 20%-os áron, akkor jó eséllyel hónapokig kell nézegetni, mire adódik egy megfelelő.

2011. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok: arra vigyázz (én majdnem beszaladtam a csőbe), hogy a bútor mélysége mennyi, mert vannak olyan bútor-családok, amelyek viszonylag keskenyebbek, és a TV-m nem állt volna meg rajta.
2011. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem nagyon kevés pénzem volt, a legtöbb cuccomat lomiból vettem :D a környékünkön van egy falu, ahol "nyugatról" hozzák a cuccokat, rengeteg jó holmit szereztem be ott....pl ikeás kanapém van, erre vagyok a legbüszkébb :D :D és teljesen új holmikat is lehet kapni.

amúgy meg azóta az ikeából szereztem be dolgokat

2011. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én kinéztem ikea-n, ami tetszik és méretre jó, vadásztam vaterán és találtam egy olyan hülyét, aki a SZÍNE miatt adta el, úgyhogy lehet mákod...

Egyébként ágykeretet ráccsal + 2 éjjelit vettem féláron, mosógépet+hűtőt, amik már a megvétel+2 éve működnek...apróságok.

Egyébként biztos akad olyan ismerősöd, akinek útban van v csak porosodik egy-egy polc, kezdetnek tökéletes:)

2011. szept. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én használtcikkesből :9 Szeretek ott vásárolni, ráadásul nagyon olcsó holmik vannak, igazi fa holmik, nem azok a fát nyomokban is alig tartalmazó vackok.

Nyáron vettem egy tölgyfa komódot, egy hatalmas tükröt tárolóval és egy kis telefonpadot, és összesen 12.500 forintot fizettem. Tök jó állapotban vannak.

2011. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vatera !!! Csak rá kell száni az időt és elég jó dolgokat ki lehet fogni.
2011. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha tényleg ráérsz a berendezkedéssel, akkor én is javaslom az aukciós oldalakat, valamint az Ikeat. ízléses, normális dolgokat lehet találni.
2011. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vatera, Tesz-vesz, Jófogas.hu
2011. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is aukciós oldalon vásárlok, ill. egyéb forrásaim is vannak. Vaterán vettem a hintaszéktől kezdve, shaggy szőnyegen át, kovácsoltvas kiegészítőkig csomó mindent, ezekkel egészítem ki meglévő bútoraimat. Azon felül állandóan agyalok, most pl. szétvágatom a gyerekeim emeletes ágyát két különállóra, valamint figyelem a bútoráruházak akcióit (főleg Ikea), így lett pl. jó áron íróasztala a lányomnak. Ez mind az utóbbi hónapokban, szinte fillérekért, csak folyamatosan, kitartóan kell böngészni. Most kinyitható kanapéra hajtok:)
2011. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!