Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az IKEA ágyak tényleg olyan...

Az IKEA ágyak tényleg olyan jók, nem nyikorognak meg akarnak szétesni már 1-2 év után?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem van az tönkrement pár év alatt, a fantázianevét nem tudom. Lehet hogy a nagyon drágák a jók.
2011. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eggyel van tapasztalatom, az nyikorgott és szét akart esni. Igaz, a legolcsóbb modell volt.

Gopndolom, a drágábbaknak a minősége is jobb.

2011. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ha jo agyat akarsz sztem ikea felejtos.

Most mar nem is "farostlemezbol" vagy mibol csinaljak hanem a belseje is ilyen mehvazszerkezetu h 'olcsobb legyen'

Valahol olvastam h a par eve vett ikeas szekrenyuk melle vettek ugyanolyat most es h az uj hiaba nez ki ugyanugy de rosszabb emiatt a cellas szerkezet miatt.


Agyakat nem tudom h csinaljak de ha jo agyat akarnek nem ikeasat vennek.

Mi az ar miatt vettunk egy kinyithatosat de nem egy uberhudejo, raadasul hugom tonkretette...

2011. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

:/ én se vennék ikeásat! Mi igaz a Kikában vettük, de kb mind egy kaptafára készül.. pedig kinézetre nekem nagyon tetszenek. Sőt, mi még nem is olcsón vettük, mégis nyikorog. Szétesni nem akar, de nyikorog.


Ha legközelebb ágyat veszünk, akkor tuti asztalossal csináltatom. Azt mondta egy ismerős szakember, hogy ugyan olyan ágyat csinál nekünk, mint az ikeás, csak sokkal jobb minőségben.

Mi a konyhabútorunkat ikeában szerettük volna megvenni, de miután ez a srác azt mondta, h sokkal jobb minőséget, olcsóbban csinál nekünk, és ugyan úgy fog kinézni, így vele csináltattuk.

Őszintén szólva gyönyörű lett a bútor! Ugyan úgy néz ki, mint amilyet venni szerettünk volna, csak fele annyiba került, és a minősége kifogástalan. :)

Pedig az elején picit aggódtam, h tényleg szép lesz e, meg ugyan olyan lesz, mint a képeken, de megszólalásig hasonlít.

Így 700 ezer ft helyett, 380 volt a konyhabútorunk.

2011. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Nyaralónkba vettünk ikeás egyszemélyes legolcsóbb fenyőágyat, 1 hónapra rá egy összejövetelen ráültünk hárman beszélgetni és összetört. Pedig nem ugráltunk és egyikünk sem extrém súlyú :)

De az RS-ben kb. 7 éve vett, szintén olcsó kategóriás franciaágyunk jól bírja a mindennapos használatot. Bár néha nyikorog, és akkor kb. félévente újra kell húzni a csavarjait.

2011. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

15:16 jokat irsz!

En elotted irtam!


Amugy pont ezt kene! A magyar szakember sokkal jobban megcsinalja es meg arban is kedvezobb- ez am nem is gondoltam volna.


Vissza kenne szokatni az embereket arra h az orszagban koltsek a penziket es ne az orszagon kivul, pl. az ikeas svedeknel...

2011. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 demonitisz válasza:
szia mi a Benvia bútorboltban vettünk egy éve és kitűnő állapotban van, és még jó áron is volt:-))
2011. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!