Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen házat tervezzek?...

Milyen házat tervezzek? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és szeretnék csak úgy tervezgetni házakat, vannak ötleteim, de nem csak a saját stílusomban szeretnék tervezni. Leírnátok hogy milyen az álom házatok, hogy megtervezhessem? pl. milyen kívülről, milyen a stílusa, milyen szobák legyenek feltétlenül benne, hány emeleteset szeretnétek stb.
2011. okt. 8. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehát akkor mi tervezzük meg helyetted. Értelme?
2011. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tervezhetsz egy egy szintes házat. Legyen benne egy fürdőszoba WC-vel, de egy külön WC is. Nagy nappali amerikaim konyhával. Három hálószoba /ebből egy betegszoba/, élésmamra, egy kis mosókonyha egy gardrób helyiség, előszoba. A ház legyen világos, napos, szép parkosított kerttel. Hátul garázs és faház. Csak cserépkályha fűtés érdekel. Teteje legyen cserép, falai téglából. Nyílászárók fa keretűek.
2011. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, és tök jó ez a ház, én is szeretem az amerikai konyhát, megyek is tervezni:):):)
2011. okt. 8. 15:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én álomházam vertfalú, minimum 80 centis külső falakkal. Egyszintes, nagy belmagasságú. Van benne egy nappali, ez nem nagy, kb. 20-25 m2, egyszerű, minimál stílusú berendezéssel. Egy konyha-étkező, ez nagy, legalább 30-40 m2, country stílusú a konyharész főzőszigettel, az étkező nagy, díszes tölgyfa bútorokkal, 19. sz-i stílusban van berendezve. Egy könyvtár-zeneszoba, körben plafonig könyvespolcokkal, egy olvasósarokkal, kandallóval, hangszerekkel, földig érő függönyökkel. Egy budoár Moulin Rouge-stílusban, nagy szépítkezőtükörrel, fekvőfotellel, stb. Innen nyílik az egyik gardrób. Egy féefiszoba, számítógéppel, konzolokkal, házimozival, heverővel. Innen nyílik a másik gardrób. De a gardrób lehet közös is. Egy romantikus hálószoba. Nagy fürdő, masszázskabinos káddal és zuhanyzóval, legalább két külön vécé. Egy háztartási helyiség, itt van a mosógép, szárító, vasaló, varrógép... A nappaliból két kijárat van, egy a teraszra, egy a télikertbe. A kijáratok üvegfalak, szükség esetén egy az egyben kivehetők.

Van legalább egy olyan ablakpárkány, amin párnák vannak, így ki lehet oda ülni. Sok virág, sok természetes anyag, nagy földig érő függönyök, nagy terek, igényes, gazdag berendezés.

A kert parkosított, de inkább liget, mint park, nagy fákkal, nagy tóval, amiben úszni is lehet. Hátul konyhakert és istálló.


Ha ezt megterveznéd, annak nagyon örülnék és talán jó stílusgyakorlat is lenne :)

2011. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, és hát az biztos, hogy jó stílus gyakorlás lenne:):)
2011. okt. 9. 14:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Az álmom egy földház, úgy hogy a tetején akár sétálhassak is, nagy tereket, és hatalmas ablakokat szeretnék, nehezítésképpen el kell rajta helyezned a napkollektorokat, és egy kisebb szélturbinát is. Nem kell emelet, és Gaudí stílusban jöhetnek a falak, a minimál designt szeretem színekkel és design bútorokkal. Ami legyen benne egy amerikai konyha étkezővel, egy nagy nappali, egy világos háló, egy fürdőszoba káddal és egy nyúl szoba is kell a nyuszinknak.

Sok sikert:-)

2011. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10-08 14:52 vagyok. Én egy szerény házat kértem, mivel jelenleg egy vasam sincs. Még a tervezési díjat sem tudnám kifizetni. De ma este lottó!
2011. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na megtervezed a házakat? Tényleg kíváncsi vagyok, milyet terveznél :)
2011. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tervezem igen, de még nem vagyok kész. Ha kész leszek megpróbálom feltölteni. 14:52-es sok szerencsét a lottóhoz:):) A földház tök jó ötlet és vannak ötleteim, amúgy úgy szeretnéd, hogy valami dombból álljon ki a házad, esetleg egy kicsit a föld alatt legyen a bejárat vagy teljesen különálló legyen egy telken?
2011. okt. 14. 20:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Az lenne a lelgjobb ha úgy nézne ki mint egy domb, tehát ne el kegyen a föld alatt, kicsit olyan legyen mintha a természet része lenne, de lehet egyik oldala nyitott a másik lejtős is, rád bízom, csak világosak legyenek a terek.

Egyébként igen tanya venné körül, állatokkal (haszonállatokkal tehén birka) kerttel, veteményessel.

2011. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!