Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kislanyom szobajat szeretnem...

Kislanyom szobajat szeretnem kifesteni mindenfele jopofa fugurakkal. Pl. Nap, hold, csillagok, szivarvany, fu, virag? Van valami tippetek, h mikent lehet hazilag megcsinalni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A fára van tippem: vegyél egy darab parafát és abból vágj ki egy formát, majd ragaszd fel parafaragasztóval a falra.

Valamint: neked tetsző képet kivetíthetsz diafilmmel a falra, körülrajzolod, kifested.

2009. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megint én, eszembe jutott, hogy a fa lombját mondjuk zöld filcanyagból kivághatod, ebbe szurkálhatsz is lepkét vagy gyümölcsöt, vagy rajzolhatsz is rá.

Ha az ablakot is díszíteni szeretnéd, akkor az üvegfestéket javaslom, nagyon aranyos dolgokat lehet belőle kihozni.

Plafonra felhőt, napot, holdat, csillagot habszivacsból ragaszthatsz, melyet előre kifestettél a megfelelő színre!

Jó munkát kívánok! :))

2009. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kosoznom szepen a valaszaidat.:)
2009. ápr. 30. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a suliban van ilyen. Kivetítették a mintát, körberajzolták, kifestették. Esetleg vmi festékszóróval+mintával próbálkozz.
2009. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is volt anno suliban ilyen,A tanár az egész Pilvax kvházat megfestette így olyan 3nm-es nagyságban:D

Tényleg ez a megoldás,csak kell hozzá egy diavetítő,jó a régi is:D

Én koliban festékszóróval csináltam egy párt a falra,megrajzoltam kartonra a mintát kivágtam,aztán felfújtam.

De lehet úgy is,hogy ceruzával felrajzolod,ha ügyes vagy és utána átfested:)

Vagy ha nem akarsz festeni,akkor hungarocelből vágsz ki figurákat és azokat gyurmaragasztóval felteszed a falra:)

2009. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nekem ezt apám csinálta, egyszerű. kell egy megfelelő nagyságú bútorlap, azt a mintának megfelelően ki kell vágni, festeni(szórófejessel) és megvenni hozzá a lámpát, jah és 2 vagy több kis fém lapot amit majd felfúrsz a plafonra hogy megtartsa.

2009. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
jah és spot lámpával jobban néz ki, csak a trafó nem nem bírta, mert az előző hold alakú lámpámban 3 spot lámpa volt, meg hát elég gyenge volt a fénye
2009. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!